23. 3. 2024 10:00, 19.kolo, ČDŽ U 15 A

  1. Kančev Dominik

    19.
  2. Súlovec Cristian

    25.
  3. Súlovec Cristian

    60.

Číslo utkání: 2023002E3A1905. Rozhodčí: Škarda Jiří – Harazim Jakub, Hora Jaroslav. Hřiště: Senco Doubravka / UMT. Diváků: 40.

SK SENCO Doubravka

# P Jméno ŽK ČK
1 B Paul Matěj 61
17 N Čišovský Martin [K]
7 N Davídek Matěj
4 N Dostal Lukáš
6 N Kučera Vojtěch
12 N Nádraský Lukáš
10 N Průcha Tomáš
3 N Spousta Čeněk
13 N Zozulak Matěj
5 N Winkler Ondřej
8 N Šmíd Vojtěch 71
# P Náhradníci ŽK ČK
14 N Štverák Adam 71
11 N Randák Zdeněk
26 N Matas Václav 61

SK PETŘÍN PLZEŇ

# P Jméno ŽK ČK
33 B Fleissig Filip
99 B Hupač Karel
6 N Vainar Štěpán 28
18 N Blažek Pavel [K]
8 N Kučera Martin
6 N Vainar Štěpán
2 N Súlovec Cristian 65
8 N Kučera Martin
2 N Súlovec Cristian
17 N Hengstermann Max 41
20 N Běle Josef 65
13 N Uher Jan
7 N Mastný Leonard 41
12 N Voves Jakub
4 N Bartoš Dominik 65
7 N Mastný Leonard
10 N Kančev Dominik
4 N Bartoš Dominik
16 N Javorský Štěpán 58
10 N Kančev Dominik
9 N Protivínský Aleš
18 N Blažek Pavel [K]
# P Náhradníci ŽK ČK
19 N Šmíd Bruno
15 N Karnold Jakub
11 N Holub Vítězslav
15 N Karnold Jakub 65
3 N Kavalír Kryštof
14 N Čech Oliver
19 N Šmíd Bruno 41
12 N Voves Jakub 41
13 N Uher Jan 58
16 N Javorský Štěpán
14 N Čech Oliver 28
5 N Boichuk Denys 65
11 N Holub Vítězslav 65
20 N Běle Josef

Další zápasy kola

    • Datum: Sobota 23. 3. 2024 10:00

    • Číslo utkání: 2023002E3A1902

    • Rozhodčí: Rothschedl David - Handšuh Karel, Honzák Tomáš

    • Hřiště: UMT Sídliště

    • Diváků: 50

    • Datum: Sobota 23. 3. 2024 10:00

    • Číslo utkání: 2023002E3A1903

    • Rozhodčí: Měřička Vojtěch - Matějka Ladislav, Anšlág Petr

    • Hřiště: Hrádek u Sušice

    • Diváků: 69

    • Datum: Sobota 23. 3. 2024 10:00

    • Číslo utkání: 2023002E3A1908

    • Rozhodčí: Mráz Roman - Slabý Matěj, Votýpka Matyáš

    • Hřiště: Burketova UMT

    • Diváků: 50

    • Datum: Neděle 24. 3. 2024 10:00

    • Číslo utkání: 2023002E3A1906

    • Rozhodčí: Herzog Radek - Prinz Štěpán, Kříž Karel

    • Hřiště: Stadion Svépomoc / tráva

    • Diváků: 30

    • Datum: Neděle 24. 3. 2024 10:00

    • Číslo utkání: 2023002E3A1907

    • Rozhodčí: Paur Roman - Drechsel Sebastian, Havránek Václav

    • Hřiště: Rokycany UMT + UO

    • Diváků: 68

    • Datum: Neděle 24. 3. 2024 10:00

    • Číslo utkání: 2023002E3A1904

    • Rozhodčí: Suchar Zdeněk - Ducháček Adam, Beringer David

    • Hřiště: Motorlet / UMT

    • Diváků: 35

    • Datum: Neděle 24. 3. 2024 10:00

    • Číslo utkání: 2023002E3A1901

    • Rozhodčí: Krčín Jan - Teplý Michal, Adamec Filip

    • Hřiště: Hluboká nad Vltavou / UMT

    • Diváků: 40