30. 3. 2024 12:15, 15.kolo, KALMAN TRADE Krajský přebor mladší dorost

  1. Kristofory Matyáš

    3.
  2. Kristofory Matyáš

    44.
  3. Ulrich Josef

    49.
  4. Mikulenka Aleš

    55.
  5. Křempek Erik

    65.

Číslo utkání: 2023810D1A1505. Rozhodčí: Těžký Michal. Hřiště: tráva. Diváků: 40.

Kravaře

# P Jméno ŽK ČK
1 B Nevřela Jiří
2 N Křempek Erik
3 N Podmol Ondřej
4 N Těžký Dominik
5 N Kupka Patrik
11 N Mendel Alexander
12 N Martinek Adam
13 N Mikulenka Aleš
14 N Pchálek Tadeáš [K] 21
15 N Šťastný Mikuláš Kvido
19 N West Dominik
# P Náhradníci ŽK ČK
6 N Demel Tomáš
7 N Kaluscha Leandro Alessio
8 N Hájek Sebastian
9 N Zajac Lukáš
10 N Jankovič Maxmilián
16 N Ulrich Josef
17 N Veleba Ondřej

Polanka nad Odrou

# P Jméno ŽK ČK
1 B Juřík Tomáš
6 N Štěpán Denis
7 N Růža Martin 75
8 N Gembal Matěj
10 N Růža Marek
11 N Meca Ladislav
14 N Seidler Jonáš
16 N Choleva Martin
22 N Kostecký Kryštof [K]
24 N Kristofory Matyáš
27 N Hartoš Vojtěch
# P Náhradníci ŽK ČK
2 N Kristofory Dominik
9 N Parma Jonáš
17 N Meca Nikolas
19 N Ryška Jan

Další zápasy kola

    • Stará Bělá
    • Hlubina
    1:4

    Poznámka: / , Původní termín: 30.03.2024 11:45

    • Datum: Pátek 29. 3. 2024 11:45

    • Číslo utkání: 2023810D1A1506

    • Rozhodčí: Leško Ondřej

    • Hřiště: tráva

    • Diváků: 37

    • Datum: Sobota 30. 3. 2024 11:45

    • Číslo utkání: 2023810D1A1502

    • Rozhodčí: Barčík Antonín

    • Hřiště: UT

    • Diváků: 22

    • Datum: Neděle 31. 3. 2024 12:15

    • Číslo utkání: 2023810D1A1501

    • Rozhodčí: Čuba Daniel

    • Hřiště: tráva

    • Diváků: 30

    • Datum: Neděle 31. 3. 2024 12:15

    • Číslo utkání: 2023810D1A1503

    • Rozhodčí: Stankov Patrik

    • Hřiště: tráva

    • Diváků: 30

    • Datum: Neděle 31. 3. 2024 12:15

    • Číslo utkání: 2023810D1A1504

    • Rozhodčí: Tabášek Kamil

    • Hřiště: tráva

    • Diváků: 20

    • Datum: Neděle 31. 3. 2024 12:15

    • Číslo utkání: 2023810D1A1507

    • Rozhodčí: Thiemel Karel

    • Hřiště: tráva

    • Diváků: 40