26. 5. 2024 17:00, 29.kolo, MSFL

  1. Hykel Tomáš

    12.
  2. Rubý Patrik

    21.
  3. Hykel Tomáš

    26.
  4. Kundrát Radim (vlastní)

    74.
  5. Hykel Tomáš (penalta)

    85.

Číslo utkání: 2023003A1A2906. Rozhodčí: Jurajda David – Dudek Matěj, Lukašík Petr. Delegát: Blažek Vladimír. Hřiště: Stadion Stovky. Diváků: 218.

Frýdek-Místek

# P Jméno ŽK ČK
29 B Lasák Kryštof
3 N Michlík Karel 60
4 N Massaniec Jakub
5 N Velner Michal [K]
2 N Coufal Radek
13 N Obuch Maxim 18 60
18 N Bialek Daniel 46
19 N Hykel Tomáš
20 N Gorčica Adam 80
21 N Rubý Patrik
7 N Neumann Marek 72
# P Náhradníci ŽK ČK
1 B Přibyl Miroslav
6 N Zupko Pavel 60
14 N Kohut Tomáš 80
10 N Janjuš Teodor 60
15 N Ogbu Emmanuel Chidubem 72
12 N Harušťák Jan 46
8 N Imider Anwar

Hranice

# P Jméno ŽK ČK
24 B Andres Josef
4 N Vavřík Petr
7 N Pak Vojtěch
8 N Kuchař Michal [K] 31
9 N Grygar Daniel 51 72
10 N Jasenský Adam
14 N Červenka Petr
15 N Cagaš Jan 31
16 N Koláček David 72
18 N Rolinc Jakub
21 N Ilic Ilija
# P Náhradníci ŽK ČK
1 B Tomečka Jakub
2 N Kunovský Radim 72
5 N Cverna Václav 31
6 N Kundrát Radim 31
11 N Vymětalík Matěj
17 N Šíbal Marek
19 N Opatřil Dominik 72

Další zápasy kola

    • Datum: Sobota 25. 5. 2024 10:15

    • Číslo utkání: 2023003A1A2908

    • Rozhodčí: Mikeska Karel - Malý Tomáš, Vlk Ondřej

    • Delegát: Juřička Jiří

    • Hřiště: Tyršova 214, Třinec

    • Diváků: 157

    • Frýdlant n.O.
    • Blansko.
    5:1

    Poznámka: Hřiště: Frýdlant n. O., Původní termín: 25.05.2024 17:00

    • Datum: Sobota 25. 5. 2024 17:00

    • Číslo utkání: 2023003A1A2907

    • Rozhodčí: Šimoník David - Tomanec Josef, Budovič Pavel

    • Delegát: Piňos Karel

    • Hřiště: Frýdlant n.O.

    • Diváků: 120

    • Datum: Sobota 25. 5. 2024 17:00

    • Číslo utkání: 2023003A1A2905

    • Rozhodčí: Cieslar Ondřej - Kolář Jaroslav, Kostelník Tomáš

    • Delegát: Březáček Tomáš

    • Hřiště: Hodonín, J.Suka-tráva

    • Diváků: 125

    • Rosice
    • Zlínsko
    1:2

    Poznámka: , Původní termín: 25.05.2024 17:00, Původní termín: 24.05.2024 17:30

    • Datum: Sobota 25. 5. 2024 17:00

    • Číslo utkání: 2023003A1A2901

    • Rozhodčí: Dorušák Petr - Silný Zdeněk, Labaš Roman

    • Delegát: Fridrichovský Miroslav

    • Hřiště: tráva

    • Diváků: 110

    • Datum: Neděle 26. 5. 2024 10:15

    • Číslo utkání: 2023003A1A2902

    • Rozhodčí: Terber Ondřej - Dorotík Jan, Tomanec Josef

    • Delegát: Prokop Jan

    • Hřiště: Kunovice-tráva

    • Diváků: 136

    • Datum: Neděle 26. 5. 2024 10:15

    • Číslo utkání: 2023003A1A2903

    • Rozhodčí: Machorek Jakub - Slováček Adam, Čampišová Natálie

    • Delegát: Neděla Martin

    • Hřiště: tráva

    • Diváků: 185

    • Datum: Neděle 26. 5. 2024 10:15

    • Číslo utkání: 2023003A1A2904

    • Rozhodčí: Ehrenberger Tomáš - Vejtasa Simon, Mankovecký Tomáš

    • Delegát: Skřítecký Aleš

    • Hřiště: Kovona

    • Diváků: 130

    • Datum: Neděle 26. 5. 2024 10:15

    • Číslo utkání: 2023003A1A2909

    • Rozhodčí: Grečmal Michal - Proske Zbyněk, Dedek Vojtěch

    • Delegát: Hulcký Zdeněk, Skřítecký Aleš

    • Hřiště: Bazaly

    • Diváků: 333