15. 10. 2023 15:00, 11.kolo, Krajský přebor muži

  1. Ryba Daniel

    33.
  2. Derco Jiří

    63.
  3. Ryba Daniel

    65.
  4. Foukal Aleš

    87.

Číslo utkání: 2023710A1A1103. Rozhodčí: Sedláček Libor – Křepský Michal, Pekárek Roman. Hřiště: Dolany. Diváků: 80.

FC Dolany

# P Jméno ŽK ČK
99 B Heda Jiří
2 N Kubeček Václav
5 N Foukal Aleš [K]
6 N Kaluža Tomáš
7 N Grossmann Petr
9 N Derco Jiří 88
10 N Sedláček Tomáš
11 N Seibert Ondřej
13 N Kudýn Tomáš
15 N Korec Tomáš 80
16 N Doubrava Martin
# P Náhradníci ŽK ČK
3 N Pospíšil Vojtěch 88
4 N Slota Vojtěch
8 N Pírek Pavel 80
12 N Hradil Michal
14 N Keňa Tomáš

FK MOHELNICE

# P Jméno ŽK ČK
27 B Hajtmar Lukáš
9 N Ryba Daniel
11 N Brulík Ondřej
7 N Bača Filip
12 N Srdýnko Martin
3 N Linhart Josef
16 N Kubík David 72
17 N Knýř Vlastimil [K]
5 N Kuba Roman
4 N Heidenreich Jakub 16
10 N Nguyen Michal 80
# P Náhradníci ŽK ČK
8 N Pauliny Martin 80
13 N Holinka Štěpán 72
6 N Dunovský Lukáš 16

Další zápasy kola

    • Datum: Sobota 14. 10. 2023 12:30

    • Číslo utkání: 2023710A1A1101

    • Rozhodčí: Bašný Petr - Winkler Tomáš, Vedral Roman

    • Hřiště: Postřelmov,U Stadionu

    • Diváků: 156

    • Datum: Sobota 14. 10. 2023 15:00

    • Číslo utkání: 2023710A1A1102

    • Rozhodčí: Látal Jiří - Konečný Miroslav, Borovička Jaroslav

    • Hřiště: Určice, tráva

    • Diváků: 90

    • Datum: Sobota 14. 10. 2023 15:00

    • Číslo utkání: 2023710A1A1106

    • Rozhodčí: Křepský Michal - Hrbáček Adam, Perutka Jiří

    • Hřiště: Bělotín

    • Diváků: 183

    • Datum: Sobota 14. 10. 2023 15:00

    • Číslo utkání: 2023710A1A1107

    • Rozhodčí: Vít Vojtěch - Ondráček Jakub, Aberle Jiří

    • Delegát: Sebök Ladislav

    • Hřiště: Velké Losiny

    • Diváků: 150

    • Datum: Sobota 14. 10. 2023 15:00

    • Číslo utkání: 2023710A1A1108

    • Rozhodčí: Štětka Zdeněk - Kundrát Ladislav, Svoboda Radek

    • Hřiště: Rapotín

    • Diváků: 103

    • Datum: Neděle 15. 10. 2023 15:00

    • Číslo utkání: 2023710A1A1104

    • Rozhodčí: Perutka Jiří - Slota Marek, Kreif Miroslav

    • Delegát: Kuba Josef

    • Hřiště: tráva

    • Diváků: 170

    • Datum: Neděle 15. 10. 2023 15:00

    • Číslo utkání: 2023710A1A1105

    • Rozhodčí: Ondráček Jakub - Svoboda Radek, Vít Vojtěch

    • Delegát: Šrejma Robert

    • Hřiště: Lipová

    • Diváků: 200