4. 5. 2024 19:00, 26.kolo, MSFL

  1. Reteno Elekana Guy

    27.

Číslo utkání: 2023003A1A2603. Rozhodčí: Tomanec Josef – Budovič Pavel, Mayer Petr. Delegát: Piňos Karel. Hřiště: Žáčkova, tráva. Diváků: 684.

Hranice

# P Jméno ŽK ČK
24 B Andres Josef
2 N Kunovský Radim 62
4 N Vavřík Petr 78
6 N Kundrát Radim [K]
9 N Grygar Daniel
10 N Jasenský Adam
14 N Červenka Petr 84
15 N Cagaš Jan 62
16 N Koláček David 35 73
18 N Rolinc Jakub
21 N Ilic Ilija 74
# P Náhradníci ŽK ČK
1 B Tomečka Jakub
3 N Waclawik Vilém
8 N Kuchař Michal 84
11 N Vymětalík Matěj 62
19 N Opatřil Dominik 62
20 N Zdražil Lukáš
23 N Seidl Vít 83 73

Baník Ostrava B.

# P Jméno ŽK ČK
41 B Kubný Mikuláš
2 N Sirotek Tomáš
5 N Sanneh Muhammed
7 N Reteno Elekana Guy 46
9 N Holaň Dominik 91
10 N Drozd Jakub 86
11 N Kašpárek David 79
15 N Chvěja Ondřej 66
17 N Říha Zdeněk [K]
20 N Málek Michal 30 66
22 N Aririerisim Emmanuel Uchenna 83
# P Náhradníci ŽK ČK
1 B Struhař Josef
4 N Měkota Patrik 86
6 N Ferreira Da Silva Samuel 46
8 N Kilibarda Marko 91 66
12 N Hapal Štěpán
18 N Temel Martin 66
21 N Fadairo David Adeniyi 91

Další zápasy kola

    • Datum: Sobota 4. 5. 2024 10:15

    • Číslo utkání: 2023003A1A2604

    • Rozhodčí: Drozdy Luboš - Šimoník David, Prokůpek Kamil

    • Delegát: Briksa Václav

    • Hřiště: Neužilova

    • Diváků: 348

    • Rosice
    • Karviná B
    3:1

    Poznámka: , Původní termín: 04.05.2024 16:30

    • Datum: Sobota 4. 5. 2024 10:15

    • Číslo utkání: 2023003A1A2608

    • Rozhodčí: Grečmal Michal - Mayer Jan, Labaš Roman

    • Delegát: Vidlák Karel

    • Hřiště: tráva

    • Diváků: 140

    • Blansko.
    • Uherský Brod
    2:2

    Poznámka: , Původní termín: 04.05.2024 16:30

    • Datum: Sobota 4. 5. 2024 10:30

    • Číslo utkání: 2023003A1A2602

    • Rozhodčí: Terber Ondřej - Machorek Jakub, Landsman David

    • Delegát: Fridrichovský Miroslav

    • Hřiště: Údolní, Blansko

    • Diváků: 140

    • Datum: Sobota 4. 5. 2024 16:30

    • Číslo utkání: 2023003A1A2605

    • Rozhodčí: Silný Zdeněk - Dorušák Petr, Habermann Lubomír

    • Delegát: Svoboda Jan

    • Hřiště: Brno, Loosova

    • Diváků: 250

    • Datum: Sobota 4. 5. 2024 18:00

    • Číslo utkání: 2023003A1A2606

    • Rozhodčí: Dorotík Jan - Ehrenberger Tomáš, Řezníček Tomáš

    • Delegát: Křižák Ivo

    • Hřiště: tráva

    • Diváků: 216

    • Datum: Neděle 5. 5. 2024 10:15

    • Číslo utkání: 2023003A1A2609

    • Rozhodčí: Mikeska Karel - Slováček Adam, Godfryd Vojtěch

    • Delegát: Březáček Tomáš

    • Hřiště: Kunovice-tráva

    • Diváků: 125

    • Datum: Neděle 5. 5. 2024 10:30

    • Číslo utkání: 2023003A1A2607

    • Rozhodčí: Dedek Vojtěch - Proske Zbyněk, Čampišová Natálie

    • Delegát: Machala Martin

    • Hřiště: Areál Vl.Marečka-tráva

    • Diváků: 152

    • Datum: Neděle 5. 5. 2024 11:00

    • Číslo utkání: 2023003A1A2601

    • Rozhodčí: Vejtasa Simon - Slabý Jiří, Kostelník Tomáš

    • Delegát: Volek Stanislav

    • Hřiště: tráva

    • Diváků: 217