7. 10. 2023 10:00, 10.kolo, KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ U15

  1. Cína Marek

    48.
  2. Slobodianiuk Yevhenii

    56.
  3. Stříbrný Štěpán

    58.
  4. Kučera David

    76.

Číslo utkání: 2023210E1A1007. Rozhodčí: Dvořák Matěj – Štěpánek Václav. Hřiště: Benátky n.Jizerou / UMT . Diváků: 50.

SK Benátky nad Jizerou

# P Jméno ŽK ČK
1 B Gottlieb Jan
9 N Beránek Antonín
3 N Hejtmánek Jakub [K]
5 N Štorkán Dominik
10 N Stínka Kryštof 17
4 N Mohelník Štěpán
11 N Hladík Štěpán 35
6 N Vála Daniel
14 N Holečková Tereza
16 N Nesvadba Marek
8 N Kyzivát Matěj
# P Náhradníci ŽK ČK
2 N Haspeklo Milan
17 N Krecl Antonín
13 N Michl Tomáš
12 N Višňák Daniel
15 N Pištěk Matěj
7 N Pištěk Šimon

SK Kosmonosy

# P Jméno ŽK ČK
1 B Hůlka Filip
5 N Hlaváček Vít
3 N Švadlenka Václav
4 N Loranczyk Samuel
8 N Slobodianiuk Yevhenii [K]
6 N Vornhagen Max
9 N Sheiko Tymur
10 N Šlégr Dominik
7 N Hanvald Štěpán
2 N Šudoma Martin 27
11 N Cína Marek
# P Náhradníci ŽK ČK
12 N Hampl Jan
13 N Kučera David
14 N Stříbrný Štěpán
15 N Výtvar Jan
16 N Košek Vojtěch
17 N Müller Radim

Další zápasy kola

    • Datum: Sobota 7. 10. 2023 10:00

    • Číslo utkání: 2023210E1A1001

    • Rozhodčí: Rozvoral Miloš - Mojžíš Marek, Volf Zdeněk

    • Hřiště: Milovice

    • Diváků: 50

    • Datum: Sobota 7. 10. 2023 10:00

    • Číslo utkání: 2023210E1A1003

    • Rozhodčí: Divilek Peter - Fikrle Jan, Prošek Tadeáš

    • Hřiště: MS Na Ostrově / tráva

    • Diváků: 40

    • Datum: Sobota 7. 10. 2023 10:00

    • Číslo utkání: 2023210E1A1005

    • Rozhodčí: Pipek Šimon

    • Hřiště: Jana Palacha UMT

    • Diváků: 50

    • Datum: Sobota 7. 10. 2023 10:00

    • Číslo utkání: 2023210E1A1006

    • Rozhodčí: Váňa Josef - Kryštof Pavel

    • Hřiště: SK Rakovník - tráva č.1

    • Diváků: 50

    • Datum: Neděle 8. 10. 2023 10:00

    • Číslo utkání: 2023210E1A1008

    • Rozhodčí: Budař Petr - Zeman Jakub

    • Hřiště: hřiště č.1

    • Diváků: 60

    • Datum: Neděle 8. 10. 2023 10:00

    • Číslo utkání: 2023210E1A1002

    • Rozhodčí: Kulanda Radomír - Skrip Marian, Obermajer Tomáš

    • Hřiště: MFK Dobříš - tráva

    • Diváků: 30

    • Datum: Středa 18. 10. 2023 16:00

    • Číslo utkání: 2023210E1A1004

    • Rozhodčí: Nehasil Karel - Černý Adam, Karlík Milan

    • Hřiště: Poděbrady - UMT

    • Diváků: 40