8. 6. 2024 10:15, 26.kolo, GASCO Okresní přebor dorostu U19

  1. Hudák Ondřej

    7.
  2. Benák Jan

    18.
  3. Hudák Ondřej

    29.
  4. Stoklasa Štěpán

    45.
  5. Šanda Václav

    76.
  6. Kudláček Tomáš

    84.

Číslo utkání: 2023532C1A2602. Rozhodčí: Keller Filip. Hřiště: Stolany. Diváků: 30.

Stolany/Hrochův Týnec

# P Jméno ŽK ČK
1 B Svoboda Ondřej
2 N Přibyl Ondřej
3 N Zlevor Jan
4 N Kostka Daniel
5 N Chmelík Jaroslav
6 N Burkoň Radek
7 N Benák Jan
8 N Stoklasa Štěpán
9 N Němeček Ondřej
10 N Hudák Ondřej [K]
11 N Vašák Ondřej
# P Náhradníci ŽK ČK
12 N Kudláček Tomáš
13 N Němec Ondřej
14 N Šanda Václav
15 N Hrstka Adam
16 N Píša Jan

Nasavrky/Orel

# P Jméno ŽK ČK
1 B Ježek Matěj
18 N Kouba Ondřej
9 N Švadlenka Josef
10 N Černík Viktor [K]
12 N Chmelař Pavel
2 N Dobrý Jan
7 N Hajšínek Vojtěch
5 N Slanina Lukáš
4 N Korbel Lukáš
16 N Čechlovský Vojtěch
13 N Jeřábek Vojtěch
# P Náhradníci ŽK ČK
6 N Odvárka Mikuláš
11 N Strouhal Dominik
8 N Talácko Adam
17 N Vojáček Adam

Další zápasy kola

    • Datum: Sobota 8. 6. 2024 10:15

    • Číslo utkání: 2023532C1A2601

    • Rozhodčí: Školout František

    • Hřiště: Choltice

    • Diváků: 29

    • Datum: Sobota 8. 6. 2024 10:15

    • Číslo utkání: 2023532C1A2603

    • Rozhodčí: Novotný Miloslav

    • Hřiště: Chvaletice

    • Datum: Sobota 8. 6. 2024 10:30

    • Číslo utkání: 2023532C1A2605

    • Rozhodčí: Málek Pavel

    • Hřiště: Mikulovice

    • Diváků: 25

    • Chroustovice/Vraclav
    • Třemošnice
    0:3

    Poznámka: Původní termín: 08.06.2024 14:30

    • Datum: Sobota 8. 6. 2024 12:30

    • Číslo utkání: 2023532C1A2607

    • Rozhodčí: Kosina Matěj - Chour Milan, Vích Matyáš

    • Hřiště: Chroustovice

    • Diváků: 12

    • Datum: Neděle 9. 6. 2024 14:30

    • Číslo utkání: 2023532C1A2606

    • Rozhodčí: Stoček Martin

    • Hřiště: Býšť

    • Diváků: 34

    • Datum: Neděle 9. 6. 2024 14:30

    • Číslo utkání: 2023532C1A2604

    • Rozhodčí: Matyáš Radek

    • Hřiště: Mnětice

    • Diváků: 30