9. 3. 2024 14:30, 16.kolo, Krajský přebor muži

  1. Marek Jakub

    54.
  2. Jemelka Vojtěch

    59.
  3. Klos Petr

    66.

Číslo utkání: 2023710A1A1606. Rozhodčí: Šteier Michal – Látal Jiří, Winkler Tomáš. Hřiště: UT Hranice. Diváků: 85.

Sokol Bělotín

# P Jméno ŽK ČK
91 B Kňura Adam
2 N Hýža Dominik
4 N Vyka Marek [K]
5 N Šustal Vojtěch 61
6 N Sencovici Patrik
8 N Žingor Radim 83
12 N Frydrych Jakub
15 N Šišlák Pavel
19 N Vybíral Patrik
21 N Jemelka Vojtěch 65
99 N Marek Jakub
# P Náhradníci ŽK ČK
9 N Kovařík Lukáš 65
13 N Mucha Petr
14 N Hrazdil Jakub
16 N Dušánek Jiří
17 N Pobořil Tomáš 61
20 N Pečeňa Matěj 83
79 B Bernkopf Roman

TJ Postřelmov

# P Jméno ŽK ČK
44 B Nesét Jaromír
5 N Klos Petr
2 N Hamal Josef
8 N Kupčík Martin 61
6 N Holan Tomáš
12 N Jurásek Robert [K] 72
7 N Rýznar Miroslav
13 N Šincl Martin
15 N Janíček Jaroslav 83
11 N Nimrichtr Jan
9 N Lozyňskyj Lukáš 83
# P Náhradníci ŽK ČK
3 N Peša Kryštof 83
4 N Vykydal Vojtěch 61
14 N Damiančík Jakub 83
16 N Arbeit Marek

Další zápasy kola

    • Datum: Sobota 9. 3. 2024 13:00

    • Číslo utkání: 2023710A1A1604

    • Rozhodčí: Slota Marek - Perutka Jiří, Běhal Radek

    • Delegát: Žák Ludvík

    • Hřiště: UMTRA Šumperk

    • Diváků: 120

    • Datum: Sobota 9. 3. 2024 14:30

    • Číslo utkání: 2023710A1A1602

    • Rozhodčí: Vedral Roman - Bašný Petr, Jelínek Michal

    • Delegát: Vrážel Václav

    • Hřiště: Želatovice

    • Diváků: 120

    • Datum: Neděle 10. 3. 2024 14:30

    • Číslo utkání: 2023710A1A1607

    • Rozhodčí: Perutka Jiří - Sedláček Libor, Slota Marek

    • Delegát: Januš Václav

    • Hřiště: Lipová

    • Diváků: 110

    • Datum: Neděle 10. 3. 2024 14:30

    • Číslo utkání: 2023710A1A1608

    • Rozhodčí: Kundrát Ladislav - Štětka Zdeněk, Vybíral Honza

    • Delegát: Sebök Ladislav

    • Hřiště: tráva

    • Diváků: 150

    • Datum: Neděle 10. 3. 2024 14:30

    • Číslo utkání: 2023710A1A1603

    • Rozhodčí: Aberle Jiří - Milek Martin, Svoboda Radek

    • Delegát: Vyroubal Petr

    • Hřiště: Čechovice, tráva

    • Diváků: 132

    • Datum: Neděle 10. 3. 2024 14:30

    • Číslo utkání: 2023710A1A1601

    • Rozhodčí: Jelínek Michal - Vedral Roman, Dokoupil Petr

    • Delegát: Šrejma Robert

    • Hřiště: Bohuňovice,tráva

    • Diváků: 156

    • Datum: Neděle 10. 3. 2024 15:30

    • Číslo utkání: 2023710A1A1605

    • Rozhodčí: Trávníček Miroslav - Vít Vojtěch, Kreif Miroslav

    • Hřiště: UMTRA Šumperk

    • Diváků: 120