14. 10. 2023 16:00, 10.kolo, 1.A třída dospělých

  1. Exner Pavel

    3.
  2. Holman Jaroslav

    11.
  3. Maliňák Libor (penalta)

    13.
  4. Maliňák Libor

    72.
  5. Čimpera Jakub

    81.
  6. Čimpera Jakub

    86.

Číslo utkání: 2023420A2A1001. Rozhodčí: Šimeček Libor – Hrneček Lukáš, Červený Tomáš. Hřiště: Strupčice. Diváků: 90.

SK Strupčice

# P Jméno ŽK ČK
33 B Chrenko Tomáš
3 N Vrba Lukáš [K] 32
5 N Čvančara Ondřej 40
7 N Nechanický Michal
23 N Janata Martin
17 N Nový Petr
8 N Smetánka Jakub
9 N Vrba Jan 34 78
11 N Zetka Tomáš 43 69
10 N Pěnkava Tomáš 69
16 N Houdek Jan
# P Náhradníci ŽK ČK
12 N Zeman Jakub 69
99 N Vrbka Ondřej 69
15 N Juliš Jaroslav 78

FK Dobroměřice

# P Jméno ŽK ČK
17 B Bouček Petr
2 N Pergl Václav
6 N Myšák Jan
7 N Holman Jaroslav 44
8 N Lazarik František 75
9 N Exner Pavel 34 50
15 N Maliňák Libor
10 N Reh Přemysl 55
16 N Čimpera Stanislav
4 N Plachý Josef [K]
5 N Kitler Jaroslav 46
# P Náhradníci ŽK ČK
18 N Kamír Jakub
29 N Rajninec Dan
19 N Grund Marcel 75
14 N Čimpera Jakub 50
3 N Štekl Marek 46

Další zápasy kola

    • Datum: Sobota 14. 10. 2023 10:15

    • Číslo utkání: 2023420A2A1007

    • Rozhodčí: Kocourek Matěj - Menšík Jaroslav, Krutina Radek

    • Delegát: Míč Vojtěch

    • Hřiště: Nové Sedlo

    • Diváků: 80

    • Datum: Sobota 14. 10. 2023 10:30

    • Číslo utkání: 2023420A2A1002

    • Rozhodčí: Sabo Miroslav - Šimeček Libor, Oborník Jaroslav

    • Hřiště: Lovosice

    • Diváků: 50

    • Datum: Sobota 14. 10. 2023 14:00

    • Číslo utkání: 2023420A2A1005

    • Rozhodčí: Oborník Jaroslav - Šimeček Libor, Sabo Miroslav

    • Hřiště: Pokratice

    • Diváků: 100

    • Datum: Sobota 14. 10. 2023 16:00

    • Číslo utkání: 2023420A2A1006

    • Rozhodčí: Šmid Jiří - Zitko Josef, Židek Daniel

    • Hřiště: Libouchec

    • Diváků: 178

    • Datum: Sobota 14. 10. 2023 16:00

    • Číslo utkání: 2023420A2A1004

    • Rozhodčí: Holly Martin - Faigl Jaroslav, Formánek Tomáš

    • Delegát: Rydval Antonín

    • Hřiště: Rumburk

    • Diváků: 80

    • Datum: Neděle 15. 10. 2023 16:00

    • Číslo utkání: 2023420A2A1003

    • Rozhodčí: Fišl Marek - Lesák Petr, Polívka Lukáš

    • Delegát: Wencl Petr

    • Hřiště: Dušníky

    • Diváků: 150

    • Datum: Neděle 15. 10. 2023 16:00

    • Číslo utkání: 2023420A2A1008

    • Rozhodčí: Šimeček Libor - Sabo Miroslav, Oborník Jaroslav

    • Hřiště: Roudnice

    • Diváků: 50