19. 5. 2024 11:00, 27.kolo, Fortuna Divize A

  1. Polanský Oliver

    5.
  2. Bauer Radek

    27.
  3. Krameš Štěpán

    68.
  4. Bauer Radek

    74.
  5. Kordík Jindřich

    78.
  6. Kordík Jindřich

    81.

Číslo utkání: 2023002A2A2706. Rozhodčí: Šiška Pavel – Kastl Jan, Kračmer Marek. Delegát: Tereba Daniel. Hřiště: Stadion Na Litavce - UMT . Diváků: 50.

FK PŘÍBRAM B

# P Jméno ŽK ČK
1 B Telenský Adam
2 N Kareš Adam [K]
3 N ELSHAAL Osama Ali 57
4 N Papst Robert 46
5 N Vaněček Miroslav
6 N Krameš Štěpán 79
9 N Gornický Vojtěch 79
11 N Kindlmann Štěpán
12 N Sadílek Karel
15 N Jelínek Vojta 79
18 N Park Junyong
# P Náhradníci ŽK ČK
7 N Janouch Pavel 79
10 N Soběslav Matěj 46
16 N Šlejhar Štěpán 79
17 N Cipra Tomáš 79

FK Slavoj Český Krumlov

# P Jméno ŽK ČK
1 B Beránek Štefan [K]
4 N Gelnar Tom
9 N Matuška Ondřej 85
10 N Matuška Jan 67 85
11 N Matějček Matěj
13 N Švec Matěj 68
14 N Bauer Radek 79
15 N Trmal David
16 N Trapl Marcel
19 N Polanský Oliver
20 N Kordík Jindřich
# P Náhradníci ŽK ČK
2 N Kubát Václav 79
3 N Lach Filip 85
6 N Šindelář Šimon 68
7 N Kabele Jakub
17 N Kolář Roman 85
31 B Švec Rudolf

Další zápasy kola

    • Datum: Sobota 18. 5. 2024 10:30

    • Číslo utkání: 2023002A2A2702

    • Rozhodčí: Izugrafov Svjatoslav - Žurek Roman, Cigáň Roman

    • Delegát: Kotyza Václav

    • Hřiště: Komárov

    • Diváků: 248

    • Datum: Sobota 18. 5. 2024 10:30

    • Číslo utkání: 2023002A2A2703

    • Rozhodčí: Nejedlo Tomáš - Machýček Lukáš, Glogar Lukáš

    • Delegát: Krejčí Zdeněk

    • Hřiště: Rokycany / tráva

    • Diváků: 165

    • Datum: Sobota 18. 5. 2024 17:00

    • Číslo utkání: 2023002A2A2704

    • Rozhodčí: Jakl Tomáš - Klátil Michal, Zima Lukáš

    • Delegát: Havránek Václav

    • Hřiště: Soběslav / tráva

    • Diváků: 180

    • Datum: Sobota 18. 5. 2024 17:00

    • Číslo utkání: 2023002A2A2705

    • Rozhodčí: Babka Ondřej - Žemlička Tomáš, Matyš Jakub

    • Delegát: Třeštík Petr

    • Hřiště: Tachov/tráva

    • Diváků: 132

    • Datum: Sobota 18. 5. 2024 17:00

    • Číslo utkání: 2023002A2A2708

    • Rozhodčí: Vychodil Tomáš - Novotný Miroslav, Eibl Lukáš

    • Delegát: Chlaň Jaromír

    • Hřiště: Hořovice / tráva

    • Diváků: 80

    • Datum: Sobota 18. 5. 2024 17:00

    • Číslo utkání: 2023002A2A2701

    • Rozhodčí: Adámek Filip - Hes Filip, Lafek David

    • Delegát: Prislupský Martin

    • Hřiště: Senco Doubravka / tráva

    • Diváků: 50

    • Datum: Neděle 19. 5. 2024 16:00

    • Číslo utkání: 2023002A2A2707

    • Rozhodčí: Budil Daniel - Koranda Tomáš, Novotný Miroslav

    • Delegát: Braun Karel

    • Hřiště: stadion Vajgar / tráva

    • Diváků: 121