11. 5. 2024 10:15, 27.kolo, MSFL

5:2

(1:1)

  1. Bolf Jakub (vlastní)

    15.
  2. Dedič René

    31.
  3. Cienciala Lukáš

    52.
  4. Dedič René

    56.
  5. Dedič René

    70.
  6. Ilic Ilija

    75.
  7. Jež Szymon

    90.

Číslo utkání: 2023003A1A2707. Rozhodčí: Kostelník Tomáš – Prokůpek Kamil, Šimoník David. Delegát: Ludvík Radim. Hřiště: Tyršova 214, Třinec. Diváků: 221.

TŘINEC

# P Jméno ŽK ČK
22 B Adamuška Jiří
2 N Yakubu Aliyu 78
6 N Holík Lukáš [K] 81
9 N Bolf Jakub
10 N Samiec Martin
15 N Vlachovský Martin 78
18 N Szewieczek Michal
24 N Omasta Tomáš
25 N Dedič René 78
26 N Cienciala Lukáš 43 88
27 N Dadak Lukáš
# P Náhradníci ŽK ČK
4 N Konečný Dominik 78
7 N Ayoola Ibrahim 78
8 N Jež Szymon 78
14 N Orság Samuel
19 N Bartůněk Pavel 81
20 N Clement Chukwudozie Malachy 88
1 B Mrózek Ondřej

Hranice

# P Jméno ŽK ČK
24 B Andres Josef
2 N Kunovský Radim 60
4 N Vavřík Petr
6 N Kundrát Radim [K]
9 N Grygar Daniel 62 67
10 N Jasenský Adam
14 N Červenka Petr
15 N Cagaš Jan 73
16 N Koláček David 60
18 N Rolinc Jakub
21 N Ilic Ilija
# P Náhradníci ŽK ČK
1 B Tomečka Jakub
3 N Waclawik Vilém
5 N Cverna Václav 73
8 N Kuchař Michal 90 67
11 N Vymětalík Matěj 60
19 N Opatřil Dominik 60

Další zápasy kola

    • Frýdlant n.O.
    • Tatran Bohunice
    2:3

    Poznámka: Čeladná Hřiště: Frýdlant n. O., Původní termín: 11.05.2024 16:30

    • Datum: Pátek 10. 5. 2024 16:30

    • Číslo utkání: 2023003A1A2706

    • Rozhodčí: Ehrenberger Tomáš - Slabý Jiří, Labaš Roman

    • Delegát: Hulcký Zdeněk

    • Hřiště: Frýdlant n.O.

    • Diváků: 237

    • Datum: Pátek 10. 5. 2024 17:00

    • Číslo utkání: 2023003A1A2704

    • Rozhodčí: Slováček Adam - Mrázek Peter, Svoboda Tomáš

    • Delegát: Peřinka Jiří

    • Hřiště: Hodonín, J.Suka-tráva

    • Diváků: 215

    • Datum: Sobota 11. 5. 2024 16:30

    • Číslo utkání: 2023003A1A2705

    • Rozhodčí: Dedek Vojtěch - Proske Zbyněk, Mikeska Karel

    • Delegát: Volf Rudolf

    • Hřiště: Stadion Stovky

    • Diváků: 287

    • Datum: Sobota 11. 5. 2024 16:30

    • Číslo utkání: 2023003A1A2709

    • Rozhodčí: Řezníček Tomáš - Silný Zdeněk, Machorek Jakub

    • Delegát: Krajča Jaroslav

    • Hřiště: Orelský st.

    • Diváků: 269

    • Datum: Neděle 12. 5. 2024 10:15

    • Číslo utkání: 2023003A1A2708

    • Rozhodčí: Dudek Matěj - Lukašík Petr, Malý Tomáš

    • Delegát: Blažek Vladimír

    • Hřiště: Bazaly

    • Diváků: 200

    • Datum: Neděle 12. 5. 2024 10:15

    • Číslo utkání: 2023003A1A2701

    • Rozhodčí: Cieslar Ondřej - Kolář Jaroslav, Budovič Pavel

    • Delegát: Kratochvíl Jiří

    • Hřiště: Kunovice-tráva

    • Diváků: 114

    • Datum: Neděle 12. 5. 2024 10:15

    • Číslo utkání: 2023003A1A2702

    • Rozhodčí: Marek Daniel - Dorotík Jan, Habermann Lubomír

    • Delegát: Čechák Alois

    • Hřiště: tráva

    • Diváků: 196

    • Datum: Neděle 12. 5. 2024 10:15

    • Číslo utkání: 2023003A1A2703

    • Rozhodčí: Jurajda David - Vejtasa Simon, Šafrán Martin

    • Delegát: Juřička Jiří

    • Hřiště: Kovona

    • Diváků: 120