12. 11. 2023 10:00, 15.kolo, ČDŽ U 15 A

  1. Mastný Leonard

    12.
  2. Mastný Leonard

    40.
  3. Súlovec Cristian

    42.
  4. Blažek Pavel

    62.
  5. Boichuk Denys

    72.

Číslo utkání: 2023002E3A1507. Rozhodčí: Hošek Jaroslav. Hřiště: Petřín Plzeň / UMT. Diváků: 111.

SK PETŘÍN PLZEŇ

# P Jméno ŽK ČK
1 B Mottl Jakub 60
8 N Kučera Martin 41
18 N Blažek Pavel [K]
6 N Vainar Štěpán 60
2 N Súlovec Cristian 48
16 N Javorský Štěpán
14 N Čech Oliver
7 N Mastný Leonard
13 N Uher Jan 48
12 N Voves Jakub 41
9 N Protivínský Aleš 60
# P Náhradníci ŽK ČK
4 N Bartoš Dominik 48
17 N Hengstermann Max 41
99 B Hupač Karel 60
11 N Holub Vítězslav 48
10 N Kančev Dominik 41
5 N Boichuk Denys 60
15 N Karnold Jakub 60

TJ Malše Roudné

# P Jméno ŽK ČK
28 B Hrubý Adam
2 N Berka Patrik 41
3 N Douda Petr
4 N Szojka Matěj
5 N Egger Patrick
6 N Babka Martin 54
7 N Vančura Michal 54
10 N Jarčevský Daniel
13 N Polák Michal 50
15 N Bílek Vojtěch [K]
16 N Begovič Emir 54
# P Náhradníci ŽK ČK
8 N Javůrek Kryštof 54
9 N Plzák Alexandr 41
11 N Vaněček Pavel 54
14 N Mareš Kristián 50
17 N Vávra Jakub 54
22 B Šafránek Viktor

Další zápasy kola

    • Datum: Sobota 11. 11. 2023 10:00

    • Číslo utkání: 2023002E3A1508

    • Rozhodčí: Vít Petr - Matoušek Pavel

    • Hřiště: Benešov / UMT

    • Diváků: 60

    • Datum: Sobota 11. 11. 2023 10:00

    • Číslo utkání: 2023002E3A1503

    • Rozhodčí: Mikyska Jaroslav - Brcko Teodor, Kaplan Daniel

    • Hřiště: SKP Č.Budějovice / tráva

    • Diváků: 77

    • Datum: Sobota 11. 11. 2023 10:00

    • Číslo utkání: 2023002E3A1504

    • Rozhodčí: Chládek Michal

    • Hřiště: stadion Na Litavce / UMT

    • Diváků: 46

    • Datum: Sobota 11. 11. 2023 10:00

    • Číslo utkání: 2023002E3A1505

    • Rozhodčí: Vojtěch Lukáš - Šonský Vojtěch, Staško Slavomír

    • Hřiště: Vlašim, areál Na Lukách - UMT

    • Diváků: 40

    • Datum: Neděle 12. 11. 2023 10:00

    • Číslo utkání: 2023002E3A1506

    • Rozhodčí: Zima Lukáš - Jelínek Petr, Sliacký Petr

    • Hřiště: Hvozdnice

    • Diváků: 20

    • Datum: Neděle 12. 11. 2023 10:00

    • Číslo utkání: 2023002E3A1501

    • Rozhodčí: Kraus Jan - Matějka Ladislav, Lojík Václav

    • Hřiště: Hrádek u Sušice

    • Diváků: 50

    • Datum: Neděle 12. 11. 2023 10:00

    • Číslo utkání: 2023002E3A1502

    • Rozhodčí: Hanzlíková Aneta - Solař Jakub, Řehoř Milan

    • Hřiště: Areál Na Sídlišti - UMT

    • Diváků: 30