16. 3. 2024 14:00, 18.kolo, Krajský přebor mužů

  1. Brandner Matěj

    16.
  2. Spiegel Jakub (vlastní)

    24.
  3. Nový Filip

    30.
  4. Spiegel Jakub

    64.
  5. Vyšín Marek

    68.

Číslo utkání: 2023320A1A1804. Rozhodčí: Cimický Filip – Kripner Karel, Šilhánek Patrik. Delegát: Kafka Václav. Hřiště: Stříbro/tráva. Diváků: 76.

TJ Baník Stříbro

# P Jméno ŽK ČK
22 B Pejřimovský Martin
9 N Donate Dominik
2 N Vyšín Marek [K]
16 N Gontkovič Viktor
15 N Bůžek Tomáš
11 N Ferdinandy Adam 76
17 N Vacín Jan 81
14 N Čížek Dominik 59
3 N Vyšín Martin
5 N Světlík Václav
6 N Hodek Martin
# P Náhradníci ŽK ČK
7 N Čeček Daniel 59
4 N Mikulovský Aleš
8 N Stepanov Ihor 76
18 N Novák Vladislav
13 N Bláha Filip 81
1 B Hruška Erich

SK PETŘÍN PLZEŇ B

# P Jméno ŽK ČK
15 B Velát Václav
3 N Fikrle Štěpán
4 N Nový Filip
5 N Brož Martin 62
6 N Kasík Eduard
8 N Hodan Matyáš
9 N Spiegel Jakub 70
11 N Fikrle Šimon 62
12 N Brandner Matěj 83
17 N Kulhánek Martin 62
19 N Vobruba Antonín [K]
# P Náhradníci ŽK ČK
7 N Trojovský Adam
10 N Havelka Jan 62
13 N Müller Matěj 83
16 N Jandoš Marek 62
20 N Karpíšek Denis 62
1 B Jankovič David

Další zápasy kola

    • FK Bohemia Kaznějov
    • SK RAPID PLZEŇ
    2:3

    Poznámka: UMT HOR. BŘÍZA Hřiště: UMT Horní Bříza, Původní termín: 16.03.2024 12:00

    • Datum: Sobota 16. 3. 2024 12:00

    • Číslo utkání: 2023320A1A1805

    • Rozhodčí: Mudra Zdeněk - Molek Eduard, Křen Jiří

    • Delegát: Paták Viktor

    • Hřiště: UMT H.Bříza

    • Diváků: 85

    • TJ Košutka Plzeň
    • FK Nepomuk
    0:4

    Poznámka: N Změna hřiště z důvodu rekonstrukce

    • Datum: Sobota 16. 3. 2024 14:30

    • Číslo utkání: 2023320A1A1801

    • Rozhodčí: Šimek František - Fillinger Miloš, Strejcová Tereza

    • Delegát: Pastyřík Vladimír

    • Hřiště: Ledce/tráva

    • Diváků: 105

    • Datum: Sobota 16. 3. 2024 15:00

    • Číslo utkání: 2023320A1A1806

    • Rozhodčí: Křen Jiří - Molek Eduard, Mudra Zdeněk

    • Hřiště: Zruč/tráva

    • Diváků: 150

    • Datum: Sobota 16. 3. 2024 15:00

    • Číslo utkání: 2023320A1A1807

    • Rozhodčí: Sirový Václav - Sladký Stanislav, Tomšíček Vojtěch

    • Delegát: Duda Václav

    • Hřiště: Mýto/tráva

    • Diváků: 100

    • Datum: Sobota 16. 3. 2024 15:00

    • Číslo utkání: 2023320A1A1808

    • Rozhodčí: Lapák Zdeněk - Adámek Filip, Petrželková Kateřina

    • Delegát: Harmady Miloš

    • Hřiště: Vejprnice/tráva

    • Diváků: 150

    • TJ Sokol Plzeň – Černice
    • TJ Sokol Radnice
    3:3

    Poznámka: UMT SK Petřín Plzeň

    • Datum: Sobota 16. 3. 2024 19:00

    • Číslo utkání: 2023320A1A1803

    • Rozhodčí: Adámek Filip - Lapák Zdeněk, Petrželková Kateřina

    • Delegát: Havlík Václav

    • Hřiště: SK Petřín Plzeň/UMT+UO

    • Diváků: 87

    • TJ Sokol Lhota
    • FK Okula Nýrsko
    1:0

    Poznámka: UMT Přeštice Hřiště: UMT Přeštice, Původní termín: 17.03.2024 14:00

    • Datum: Neděle 17. 3. 2024 14:00

    • Číslo utkání: 2023320A1A1802

    • Rozhodčí: Schneider Josef - Bogdan Gabriel, Špindlerová Zuzana

    • Hřiště: Přeštice / UMT

    • Diváků: 72