14. 10. 2023 15:00, 11.kolo, Krajský přebor muži

  1. Sencovici Patrik

    11.
  2. Vrána Lukáš

    12.
  3. Kovařík Lukáš

    64.
  4. Vybíral Patrik

    79.

Číslo utkání: 2023710A1A1106. Rozhodčí: Křepský Michal – Hrbáček Adam, Perutka Jiří. Hřiště: Bělotín. Diváků: 183.

Sokol Bělotín

# P Jméno ŽK ČK
91 B Kňura Adam
3 N Král Martin
5 N Šustal Vojtěch
6 N Sencovici Patrik 75
7 N Vrána Lukáš [K] 68
8 N Žingor Radim 68
9 N Kovařík Lukáš 82
12 N Frydrych Jakub
19 N Vybíral Patrik
23 N Helešic Martin
99 N Marek Jakub 82
# P Náhradníci ŽK ČK
2 N Král Michal
11 N Bezděk Jakub 82
16 N Celnar Václav 82
17 N Pobořil Tomáš 75
20 N Pečeňa Matěj 68
22 N Stryk Robin 68
15 N Šišlák Pavel

Sokol Konice

# P Jméno ŽK ČK
27 B Vévoda Jaroslav
6 N Drešr Michal 46
14 N Cetkovský Vojtěch
15 N Širůček Adam [K]
3 N Janeček Ondřej
2 N Krása Roman 63
4 N Kořenovský Jakub 80
8 N Krása Patrik
17 N Bačovský Marek 72 80
11 N Cetkovský Ondřej 68
7 N Jašíček Jiří
# P Náhradníci ŽK ČK
5 N Cetkovský Jan 68
12 N Kovář Vojtěch 80
13 N Mostickyj Marian 80
18 N Havlíček Jakub 46

Další zápasy kola

    • Datum: Sobota 14. 10. 2023 12:30

    • Číslo utkání: 2023710A1A1101

    • Rozhodčí: Bašný Petr - Winkler Tomáš, Vedral Roman

    • Hřiště: Postřelmov,U Stadionu

    • Diváků: 156

    • Datum: Sobota 14. 10. 2023 15:00

    • Číslo utkání: 2023710A1A1102

    • Rozhodčí: Látal Jiří - Konečný Miroslav, Borovička Jaroslav

    • Hřiště: Určice, tráva

    • Diváků: 90

    • Datum: Sobota 14. 10. 2023 15:00

    • Číslo utkání: 2023710A1A1107

    • Rozhodčí: Vít Vojtěch - Ondráček Jakub, Aberle Jiří

    • Delegát: Sebök Ladislav

    • Hřiště: Velké Losiny

    • Diváků: 150

    • Datum: Sobota 14. 10. 2023 15:00

    • Číslo utkání: 2023710A1A1108

    • Rozhodčí: Štětka Zdeněk - Kundrát Ladislav, Svoboda Radek

    • Hřiště: Rapotín

    • Diváků: 103

    • Datum: Neděle 15. 10. 2023 15:00

    • Číslo utkání: 2023710A1A1103

    • Rozhodčí: Sedláček Libor - Křepský Michal, Pekárek Roman

    • Hřiště: Dolany

    • Diváků: 80

    • Datum: Neděle 15. 10. 2023 15:00

    • Číslo utkání: 2023710A1A1104

    • Rozhodčí: Perutka Jiří - Slota Marek, Kreif Miroslav

    • Delegát: Kuba Josef

    • Hřiště: tráva

    • Diváků: 170

    • Datum: Neděle 15. 10. 2023 15:00

    • Číslo utkání: 2023710A1A1105

    • Rozhodčí: Ondráček Jakub - Svoboda Radek, Vít Vojtěch

    • Delegát: Šrejma Robert

    • Hřiště: Lipová

    • Diváků: 200