21. 10. 2023 10:15, 12.kolo, GASCO Okresní přebor dorostu U19

  1. Vašák Ondřej

    10.
  2. Benák Jan

    15.
  3. Starý Adam

    19.
  4. Hromadko Jan (vlastní)

    20.
  5. Benák Jan

    27.
  6. Vašák Ondřej

    30.
  7. Burkoň Radek

    31.
  8. Benák Jan

    35.
  9. Stoklasa Štěpán

    53.
  10. Stoklasa Štěpán

    66.

Číslo utkání: 2023532C1A1207. Rozhodčí: Vaníček David. Hřiště: Hrochův Týnec. Diváků: 30.

Stolany/Hrochův Týnec

# P Jméno ŽK ČK
1 B Svoboda Ondřej 63
2 N Přibyl Ondřej
3 N Nosek Vojtěch
4 N Hromadko Jan
5 N Chmelík Jaroslav
17 N Burkoň Radek
7 N Benák Jan
8 N Stoklasa Štěpán
9 N Němeček Ondřej [K]
10 N Hudák Ondřej
11 N Vašák Ondřej
# P Náhradníci ŽK ČK
12 N Kostka Daniel
13 N Cach Josef
14 N Zlevor Jan
15 N Hrstka Adam
16 N Spáčil Jan
6 N Šanda Václav

Dřenice

# P Jméno ŽK ČK
1 B Bystroň Ondřej
10 N Celar Tomáš
3 N Rak Štěpán
5 N Musil Jan
7 N Musil Michal 78
8 N Popílek Matěj [K]
9 N Starý Adam
12 N Polák Vojtěch
4 N Miavec Matias
14 N Kašpar Martin
15 N Skalický Matěj
# P Náhradníci ŽK ČK
16 N Suchý Martin
17 N Grof Tomáš
18 N Vafek Lukáš 41

Další zápasy kola

    • Datum: Sobota 21. 10. 2023 10:15

    • Číslo utkání: 2023532C1A1201

    • Rozhodčí: Rázek Stanislav

    • Hřiště: Choltice

    • Diváků: 44

    • Datum: Sobota 21. 10. 2023 10:15

    • Číslo utkání: 2023532C1A1206

    • Rozhodčí: Novotný Miloslav

    • Hřiště: Chvaletice

    • Diváků: 58

    • Datum: Sobota 21. 10. 2023 10:30

    • Číslo utkání: 2023532C1A1204

    • Rozhodčí: Ledajaks Josef

    • Hřiště: Mikulovice

    • Diváků: 23

    • Datum: Sobota 21. 10. 2023 12:30

    • Číslo utkání: 2023532C1A1208

    • Rozhodčí: Pemčák Róbert - Petr Jan

    • Hřiště: Roveň

    • Diváků: 30

    • Datum: Neděle 22. 10. 2023 13:00

    • Číslo utkání: 2023532C1A1205

    • Rozhodčí: Hendrych Ondřej

    • Hřiště: Mnětice

    • Diváků: 25

    • Datum: Neděle 22. 10. 2023 13:00

    • Číslo utkání: 2023532C1A1203

    • Rozhodčí: Šváb Jan

    • Hřiště: Býšť

    • Diváků: 20