7. 10. 2023 10:30, 8.kolo, I.A třída

0:2

(0:1)

  1. Kopelent Martin

    45.
  2. Štrunc Martin

    83.

Číslo utkání: 2023410A2A0802. Rozhodčí: Vokoun Tomáš – Pacelt Robert, Tichota Martin. Hřiště: Kraslice. Diváků: 80.

Kraslice

# P Jméno ŽK ČK
20 B Svoboda Miroslav
3 N Merkl Lukáš
8 N Kurtin Jakub [K]
14 N Černý Lukáš
16 N Větrovec Lukáš 82
9 N Procházka Tomáš
10 N Truhlář Miroslav 46
5 N Lomoz Vítězslav
18 N Šiman Jakub
7 N Müller Michael 69
15 N Orgoník Kamil
# P Náhradníci ŽK ČK
13 N Hofman Rudolf 82
4 N Hruška Pavel 46
12 N Schwarz Tomáš 69
11 N Nekoranec Miroslav
22 N Šulák Ondřej

Žlutice

# P Jméno ŽK ČK
17 B Hladký Martin
2 O Pěnkava Jan [K]
5 O Ažaltovič Milan
8 Ú Štrunc Martin 87
9 Ú Kopelent Martin
13 Z Svoboda Tomáš
14 O Eberl David
23 Z Křížek Jakub
30 Z Bubník Ondřej
3 O Bikar Jakub 74
6 Ú Sitek Aleš 90
# P Náhradníci ŽK ČK
4 O Melnyk Tomáš
7 O Melnyk Lukáš
10 Z Adam Roman 87
12 O Kohout Petr 74
11 Z Kolčak Pavel 90
1 B Kruml Matyáš

Další zápasy kola

    • Skalná
    • Loket
    6:1

    Poznámka: 3 hod. před ÚZ

    • Datum: Sobota 7. 10. 2023 13:00

    • Číslo utkání: 2023410A2A0803

    • Rozhodčí: Godža Ladislav - Sieber Josef, Vu David

    • Hřiště: Skalná - tráva č.1

    • Diváků: 90

    • D.Rychnov
    • Svatava
    0:3

    Poznámka: 3 hod. před ÚZ

    • Datum: Sobota 7. 10. 2023 13:00

    • Číslo utkání: 2023410A2A0801

    • Rozhodčí: Vojnovič Michal - Lhotková Veronika, Špaček Roman

    • Delegát: Královec Pavel

    • Hřiště: D.Rychnov

    • Diváků: 50

    • Aš/Hazlov
    • Fr.Lázně
    2:9

    Poznámka: 3 hod. před ÚZ

    • Datum: Sobota 7. 10. 2023 13:00

    • Číslo utkání: 2023410A2A0805

    • Rozhodčí: Hrnčál Jiří - Szendi Bohumil, Richter Miloš

    • Hřiště: Střelnice

    • Diváků: 100

    • Datum: Sobota 7. 10. 2023 16:00

    • Číslo utkání: 2023410A2A0806

    • Rozhodčí: Chrástecký František - Talpáš Petr, Nehasil Lukáš

    • Hřiště: Pila

    • Diváků: 100

    • Datum: Neděle 8. 10. 2023 16:00

    • Číslo utkání: 2023410A2A0807

    • Rozhodčí: Pachtová Michaela - Furiš Adam, Vokoun Tomáš

    • Delegát: Vošmik Václav

    • Hřiště: B. Němcové / UMT

    • Diváků: 20

    • Datum: Neděle 8. 10. 2023 17:00

    • Číslo utkání: 2023410A2A0804

    • Rozhodčí: Godža Ladislav - Vu David, Pacelt Robert

    • Hřiště: Hvězda Cheb / UMT + UO

    • Diváků: 230