11. 5. 2024 16:45, 26.kolo, ČDD U 17 A

  1. Andrejs Matěj

    1.
  2. Kulovaný Martin

    5.
  3. Kaiser Kristián

    11.
  4. Hryzák Matyáš (vlastní)

    14.
  5. Boublík Kryštof

    39.
  6. Šilhavý Filip

    44.
  7. Andrejs Matěj

    54.
  8. Popule Petr

    70.
  9. Villino Marco Aurelio

    75.

Číslo utkání: 2023002D3A2607. Rozhodčí: Bicek Tadeáš – Lovětínský Daniel, Zeman Pavel. Hřiště: Tyršův st.. Diváků: 30.

FK JINDŘICHŮV HRADEC 1910

# P Jméno ŽK ČK
1 B Šimůnek Jáchym
9 N Peckert Michal [K]
8 N Pumpr Matěj 46
16 N Kulovaný Martin 68
4 N Zvára Matyáš 61
5 N Hryzák Matyáš
10 N Shrestha Branden
3 N Hochman David
14 N Mareš František 61
11 N Jahoda Matěj
15 N Zelinger David 46
# P Náhradníci ŽK ČK
2 N Kurz Matěj 46
7 N Kubů Jan 61
12 N Plucar Štěpán 46
13 N Kadlec Filip 68
6 N Valášek Matěj 61

SK PETŘÍN PLZEŇ B

# P Jméno ŽK ČK
20 B Fořt Filip
17 O Popule Petr
6 O Smíšek Matěj
19 O Svoboda Petr 71
12 O Andrejs Matěj
18 Z Hrdlička Jiří [K]
8 Z Hošťálek Vojtěch
16 Z Boublík Kryštof
2 Ú Romaňuk David 65
4 Ú Šilhavý Filip 59
11 Ú Kaiser Kristián 59
# P Náhradníci ŽK ČK
10 Ú Váca Aleš 59
7 Z Villino Marco Aurelio 71
24 O Malík Daniel 65
13 Ú Plincelner Jakub 59
23 B Procházka Matěj

Další zápasy kola

    • Datum: Sobota 11. 5. 2024 11:15

    • Číslo utkání: 2023002D3A2605

    • Rozhodčí: Vican Petr - Havlík Martin, Svoboda Jan

    • Hřiště: SKP Č.Budějovice / tráva

    • Diváků: 93

    • Datum: Sobota 11. 5. 2024 12:15

    • Číslo utkání: 2023002D3A2606

    • Rozhodčí: Bíba Zbyněk - Žemlička Tomáš, Paur Roman

    • Hřiště: Plzeň - Roudná

    • Diváků: 80

    • Datum: Sobota 11. 5. 2024 12:15

    • Číslo utkání: 2023002D3A2603

    • Rozhodčí: Pelikán Jiří - Kračmer Marek, Ruda Daniel

    • Hřiště: Pod Husovými sady / UMT

    • Diváků: 50

    • Datum: Sobota 11. 5. 2024 12:15

    • Číslo utkání: 2023002D3A2604

    • Rozhodčí: Matoušek Vladimír - Šiška Pavel, Fanfule Adam

    • Hřiště: Tachov/tráva

    • Diváků: 44

    • Datum: Sobota 11. 5. 2024 12:15

    • Číslo utkání: 2023002D3A2601

    • Rozhodčí: Blížil Josef - Nejedlo Tomáš, Váňa David

    • Hřiště: stadion Na Litavce / UMT

    • Diváků: 40

    • Datum: Sobota 11. 5. 2024 12:30

    • Číslo utkání: 2023002D3A2602

    • Rozhodčí: Janíček Marek - Janíček Marek, Novák Lukáš

    • Hřiště: SA Soukeník / tráva

    • Diváků: 50

    • Datum: Neděle 12. 5. 2024 12:15

    • Číslo utkání: 2023002D3A2608

    • Rozhodčí: Zavadil Jan - Pálek Ondřej, Buchtelík Lukáš

    • Hřiště: Senco Doubravka / UMT

    • Diváků: 85