7. 10. 2023 16:00, 8.kolo, I.A třída

2:2

(2:1)

  1. Roubíček Aleš

    20.
  2. Mäsár Marek

    28.
  3. Bendík Václav

    29.
  4. Hora Jakub

    87.

Číslo utkání: 2023410A2A0806. Rozhodčí: Chrástecký František – Talpáš Petr, Nehasil Lukáš. Hřiště: Pila. Diváků: 100.

Pila

# P Jméno ŽK ČK
29 B Štrébl Přemysl
2 O Kubín Vlastimil
7 N Vavřina Robert
5 N Mäsár Marek 46
9 Z Draský David
6 Z Koudelka Tomáš
8 Z Brožík Ondřej 54
23 O Vavřina Robert [K]
14 O Roubíček Aleš
10 Ú Harasiewicz Ondřej 88
11 Ú Šimůnek Vlastimil
# P Náhradníci ŽK ČK
12 Z Verzich Tomáš 54
4 O Tišnovský Jiří
15 Z Burda Marek 88
3 O Opočenský Marek
13 Z Kubín Radim 46

O.Březová B

# P Jméno ŽK ČK
2 B Drechsler Ondřej
3 O Immer Petr
5 Z Slabyhoudek Michal
7 Ú Šimůnek Otakar
9 O Boukal Pavel
10 Z Chyla Štefan
13 O Procházka Patrik [K]
15 Ú Bendík Václav 46
17 Z Hora Jakub 32
26 Z Rakaš Zdeněk 55
77 Z Parihuzič Filip 55
# P Náhradníci ŽK ČK
16 B Hála Tomáš 55
8 Z Darjanin Jan 46
18 Z Bystrý Jaroslav 55
99 O Hora Filip
27 Z Danel Filip

Další zápasy kola

    • Datum: Sobota 7. 10. 2023 10:30

    • Číslo utkání: 2023410A2A0802

    • Rozhodčí: Vokoun Tomáš - Pacelt Robert, Tichota Martin

    • Hřiště: Kraslice

    • Diváků: 80

    • Skalná
    • Loket
    6:1

    Poznámka: 3 hod. před ÚZ

    • Datum: Sobota 7. 10. 2023 13:00

    • Číslo utkání: 2023410A2A0803

    • Rozhodčí: Godža Ladislav - Sieber Josef, Vu David

    • Hřiště: Skalná - tráva č.1

    • Diváků: 90

    • D.Rychnov
    • Svatava
    0:3

    Poznámka: 3 hod. před ÚZ

    • Datum: Sobota 7. 10. 2023 13:00

    • Číslo utkání: 2023410A2A0801

    • Rozhodčí: Vojnovič Michal - Lhotková Veronika, Špaček Roman

    • Delegát: Královec Pavel

    • Hřiště: D.Rychnov

    • Diváků: 50

    • Aš/Hazlov
    • Fr.Lázně
    2:9

    Poznámka: 3 hod. před ÚZ

    • Datum: Sobota 7. 10. 2023 13:00

    • Číslo utkání: 2023410A2A0805

    • Rozhodčí: Hrnčál Jiří - Szendi Bohumil, Richter Miloš

    • Hřiště: Střelnice

    • Diváků: 100

    • Datum: Neděle 8. 10. 2023 16:00

    • Číslo utkání: 2023410A2A0807

    • Rozhodčí: Pachtová Michaela - Furiš Adam, Vokoun Tomáš

    • Delegát: Vošmik Václav

    • Hřiště: B. Němcové / UMT

    • Diváků: 20

    • Datum: Neděle 8. 10. 2023 17:00

    • Číslo utkání: 2023410A2A0804

    • Rozhodčí: Godža Ladislav - Vu David, Pacelt Robert

    • Hřiště: Hvězda Cheb / UMT + UO

    • Diváků: 230