3. 9. 2023 11:45, 5.kolo, ANGLICKY-TRAVNIK.CZ Krajská soutěž ml. žáci sk. B

0:12

(0:5)

  1. Žabeňský Viktor

    1.
  2. Korpas Prokop

    6.
  3. Lepka Samuel

    12.
  4. Šnerch Marek

    15.
  5. Baláž Erik

    21.
  6. Lepka Samuel

    31.
  7. Žabeňský Viktor

    35.
  8. Moskal Josef Jan

    36.
  9. Lepka Tobias

    42.
  10. Korpas Prokop

    46.
  11. Baláž Erik

    49.
  12. Žvak David

    58.

Číslo utkání: 2023810F2B0501. Rozhodčí: Ritter Jakub. Hřiště: tráva. Diváků: 46.

Odry

# P Jméno ŽK ČK
1 B D´Agnolo Prokop [K]
2 N Darda Dominik
3 N Fabík Matouš
4 N Fojtík Michael
5 N Holiš Jakub
6 N Chlevišťan Adam
7 N Chovanec Sebastian
8 N Klezla Marek
9 N Levová Veronika
10 N Levová Zuzana
11 N Malina Tomáš
# P Náhradníci ŽK ČK
12 N Procházka Jakub
13 N Tomšů Ondřej
14 N Chlevišťanová Linda

Staré Město

# P Jméno ŽK ČK
1 B Miller Jakub
2 N Lepka Tobias
3 N Baláž Erik
4 N Šnerch Marek
5 N Hrčka Jiří
6 N Žabeňský Viktor
7 N Mohač Matěj
8 N Lutera Vojtěch 31
9 N Moskal Josef Jan
10 N Korpas Prokop
11 N Kraus Kristián Petr [K] 10
# P Náhradníci ŽK ČK
12 N Žvak David 31
13 N Lepka Samuel 10
14 N Legerský Adam

Další zápasy kola

    • Datum: Sobota 2. 9. 2023 10:45

    • Číslo utkání: 2023810F2B0506

    • Rozhodčí: Petroš Radim

    • Hřiště: tráva

    • Diváků: 35

    • Datum: Sobota 2. 9. 2023 10:45

    • Číslo utkání: 2023810F2B0507

    • Rozhodčí: Perniš Ľuboš

    • Hřiště: tráva

    • Diváků: 30

    • Český Těšín
    • Dobrá
    2:1

    Poznámka: / Hřiště: Dr Slámy - tráva, Původní termín: 03.09.2023 10:45

    • Datum: Neděle 3. 9. 2023 10:45

    • Číslo utkání: 2023810F2B0504

    • Rozhodčí: Lojek Jakub

    • Hřiště: Dr. Slámy - tráva

    • Diváků: 40

    • Datum: Neděle 3. 9. 2023 11:45

    • Číslo utkání: 2023810F2B0502

    • Rozhodčí: Tomšík Zbyněk

    • Hřiště: tráva

    • Diváků: 55

    • Datum: Neděle 3. 9. 2023 14:15

    • Číslo utkání: 2023810F2B0505

    • Rozhodčí: Sklepek Jan

    • Hřiště: tráva

    • Diváků: 50