3. 3. 2024 12:15, 20.kolo, ČDD U 17 A

  1. Sedláček Alexandr

    12.
  2. Sedláček Alexandr

    42.
  3. Zoubek Michal

    45.
  4. Sedláček Alexandr

    55.
  5. Koloničný Tomáš

    75.
  6. Krob Lukáš

    79.
  7. Frühauf Jakub

    80.
  8. Plach Tomáš

    91.

Číslo utkání: 2023002D3A2008. Rozhodčí: Fencl Jakub – Hamouz Jakub, Mičan Jan. Hřiště: Hořovice - UMT. Diváků: 40.

SK Hořovice

# P Jméno ŽK ČK
17 B Žíla Jakub
5 N Stěnička Matěj
7 N Krob Lukáš
12 N Frühauf Jakub
14 N Kulík Ondřej 23
21 N Petráš Oliver 55
10 N Vitner Šimon 71
20 N Kratěna Tomáš
6 N Novák Patrik [K] 65
2 N Kováč Jakub 55
16 N Červenka Vojtěch 23
# P Náhradníci ŽK ČK
9 N Zoubek Michal 23
1 B Flégr Tomáš
15 N Hrdlička Vojtěch 55
4 N Červenka Václav
18 N Šteňo Patrik 65
19 N Peths Karel 23
13 N Průša Vít 69 55

TJ Malše Roudné

# P Jméno ŽK ČK
1 B Šusta Jan 66
3 N Filouš Jiří 78
4 N Rybák Tomáš
6 N Rauscher Patrik
7 N Sedláček Alexandr [K]
9 N Dvořák Kryštof 46
10 N Gondek Jakub 71
11 N Mareš Matěj
13 N Teplý Michal 79
14 N Tlamsa Petr 46
17 N Koloničný Tomáš 90
# P Náhradníci ŽK ČK
2 N Horejš Marek 90
5 N Plach Tomáš 46
8 N Klimeš Patrik 46
12 N Štěpán Ondřej
15 N Masaryk Josef
16 N Lacko Štěpán 79

Další zápasy kola

    • Datum: Čtvrtek 28. 3. 2024 12:15

    • Číslo utkání: 2023002D3A2004

    • Rozhodčí: Vican Miroslav - Panský Michal, Vican Petr

    • Hřiště: Tyršův st.

    • Diváků: 33

    • Datum: Čtvrtek 28. 3. 2024 12:15

    • Číslo utkání: 2023002D3A2005

    • Rozhodčí: Lapák Zdeněk - Schveinert Radek, Kraus Jan

    • Hřiště: Senco Doubravka / UMT

    • Diváků: 50

    • Datum: Čtvrtek 28. 3. 2024 18:00

    • Číslo utkání: 2023002D3A2007

    • Rozhodčí: Cimický Filip - Kříž Lukáš, Křen Jiří

    • Hřiště: SK Petřín Plzeň/UMT+UO

    • Diváků: 40

    • Datum: Pátek 29. 3. 2024 12:15

    • Číslo utkání: 2023002D3A2002

    • Rozhodčí: Mrosko Tomáš - Eibl Lukáš, Mikyska Jaroslav

    • Hřiště: SKP Č.Budějovice / tráva

    • Diváků: 40

    • Datum: Pátek 29. 3. 2024 12:15

    • Číslo utkání: 2023002D3A2003

    • Rozhodčí: Ruda Daniel - Krůs František, Přibyl Zdeněk

    • Hřiště: Plzeň - Roudná

    • Diváků: 63

    • Datum: Sobota 30. 3. 2024 12:15

    • Číslo utkání: 2023002D3A2006

    • Rozhodčí: Vágner Pavel - Budil Daniel, Sliacký Petr

    • Hřiště: Měchenice

    • Diváků: 30

    • Datum: Sobota 30. 3. 2024 12:15

    • Číslo utkání: 2023002D3A2001

    • Rozhodčí: Stehlík Jan - Glogar Lukáš, Kuchař Emil

    • Hřiště: stadion Na Litavce / UMT

    • Diváků: 30