13. 4. 2024 15:30, 23.kolo, MSFL

2:1

(0:0)

  1. Sedlák Martin

    51.
  2. Vymětalík Matěj

    67.
  3. Šedivý Ondřej

    90.

Číslo utkání: 2023003A1A2309. Rozhodčí: Slováček Adam – Dorotík Jan, Marek Daniel. Delegát: Piňos Karel. Hřiště: Údolní, Blansko. Diváků: 257.

Blansko.

# P Jméno ŽK ČK
1 B Kubica David
4 O Chyla Tomáš
5 Z Feik Tomáš
6 O Porč Ondřej
9 Ú Jambor Dan
10 Z Sedlák Martin
14 Ú Kouakou Koffi Christ Elohim 46
15 Ú Novák Jan 46
19 Z Smrčka Filip [K] 79
21 Z Psota Marek 46
22 N Kamenský Miroslav 74
# P Náhradníci ŽK ČK
30 B Nešetřil Petr
3 O Blažík Dominik 74
8 Z Kocůrek Filip
11 Z Jaroš Karel 46
13 Ú Tulajdan Jiří 46
18 Z Šedivý Ondřej 79
20 Ú Gimsay Manji Moses 46

Hranice

# P Jméno ŽK ČK
1 B Tomečka Jakub
2 N Kunovský Radim 64
4 N Vavřík Petr
6 N Kundrát Radim [K]
7 N Pak Vojtěch
8 N Kuchař Michal 64
9 N Grygar Daniel 45 81
10 N Jasenský Adam
14 N Červenka Petr 77
18 N Rolinc Jakub
21 N Ilic Ilija 64
# P Náhradníci ŽK ČK
3 N Waclawik Vilém 81
11 N Vymětalík Matěj 86 64
12 N Klimpar Pavel 77
15 N Cagaš Jan
16 N Koláček David 64
20 N Zdražil Lukáš
24 N Frgal Ondřej

Další zápasy kola

    • Karviná B
    • Zlínsko
    0:1

    Poznámka: Hřiště: Městský stadion,, Původní termín: 14.04.2024 10:15

    • Datum: Pátek 12. 4. 2024 16:30

    • Číslo utkání: 2023003A1A2301

    • Rozhodčí: Mankovecký Tomáš - Jurajda David, Malý Tomáš

    • Delegát: Křižák Ivo

    • Hřiště: MěS Karviná-Ráj

    • Diváků: 582

    • Datum: Sobota 13. 4. 2024 10:15

    • Číslo utkání: 2023003A1A2305

    • Rozhodčí: Lukašík Petr - Vejtasa Simon, Malý Tomáš

    • Delegát: Prokop Jan

    • Hřiště: Tyršova 214, Třinec

    • Diváků: 276

    • Datum: Sobota 13. 4. 2024 15:30

    • Číslo utkání: 2023003A1A2307

    • Rozhodčí: Mayer Jan - Mayer Petr, Drozdy Luboš

    • Delegát: Šišma Ondřej

    • Hřiště: Orelský st.

    • Diváků: 304

    • Datum: Sobota 13. 4. 2024 15:30

    • Číslo utkání: 2023003A1A2302

    • Rozhodčí: Kolář Jaroslav - Tomanec Josef, Vlk Ondřej

    • Delegát: Hulcký Zdeněk

    • Hřiště: Hodonín, J.Suka-tráva

    • Diváků: 225

    • Datum: Sobota 13. 4. 2024 15:30

    • Číslo utkání: 2023003A1A2303

    • Rozhodčí: Řezníček Tomáš - Slabý Jiří, Mankovecký Tomáš

    • Delegát: Samek Lubomír

    • Hřiště: Stadion Stovky

    • Diváků: 392

    • Frýdlant n.O.
    • Rosice
    2:0

    Poznámka: Čeladná

    • Datum: Sobota 13. 4. 2024 15:30

    • Číslo utkání: 2023003A1A2304

    • Rozhodčí: Machorek Jakub - Grečmal Michal, Dudek Matěj

    • Delegát: Juřička Jiří

    • Hřiště: Čeladná

    • Diváků: 112

    • Datum: Neděle 14. 4. 2024 10:15

    • Číslo utkání: 2023003A1A2306

    • Rozhodčí: Proske Zbyněk - Dorušák Petr, Godfryd Vojtěch

    • Delegát: Březáček Tomáš

    • Hřiště: Bazaly

    • Diváků: 450

    • Datum: Neděle 14. 4. 2024 15:00

    • Číslo utkání: 2023003A1A2308

    • Rozhodčí: Vejtasa Simon - Ehrenberger Tomáš, Terber Ondřej

    • Delegát: Briksa Václav

    • Hřiště: MěS V Horním parku

    • Diváků: 280