21. 10. 2023 12:15, 12.kolo, ČDD U 17 A

  1. Šilhavý Filip

    8.
  2. Andrejs Matěj

    24.
  3. Romaňuk David

    31.
  4. Andrejs Matěj

    43.
  5. Cihla Jan

    88.

Číslo utkání: 2023002D3A1203. Rozhodčí: Schneider Josef – Šlajs Jakub, Šlauf Jiří. Hřiště: Plzeň - Roudná . Diváků: 50.

SŠ Plzeň

# P Jméno ŽK ČK
22 B Křížek Sebastian
2 N Cihla Jan
4 N Končel Jiří 29
5 N Vaněk Lukáš
6 N Luciani Michele 46
8 N Brož Tomáš 60
9 N Duffek Petr 55
10 N Ježek Lubor Vojta
11 N Kadlec Jan [K]
12 N Svatoš Tadeáš
13 N Hořejší Samuel
# P Náhradníci ŽK ČK
3 N Černý Leoš 46
7 N Übermajer Vladimír
15 N Vízek Daniel 60
16 N Němeček Josef 55
17 N Balvín Matyáš 29
1 B Bláha Matyáš

SK PETŘÍN PLZEŇ B

# P Jméno ŽK ČK
1 B Mašek Matyáš
14 O Rožánek Matyáš 26 46
19 O Svoboda Petr
6 O Smíšek Matěj [K]
17 O Popule Petr
18 Z Hrdlička Jiří
7 Z Villino Marco Aurelio 60
8 Z Hošťálek Vojtěch
2 Ú Romaňuk David
12 Ú Andrejs Matěj
4 Ú Šilhavý Filip 60
# P Náhradníci ŽK ČK
11 Ú Kaiser Kristián 60
10 Ú Váca Aleš
9 Z Dostál Pavel 60
20 O Terč Kristián 46
13 O Jindra Antonín

Další zápasy kola

    • Datum: Sobota 21. 10. 2023 12:15

    • Číslo utkání: 2023002D3A1201

    • Rozhodčí: Vršek Dominik - Havránek Martin, Blatný Michael

    • Hřiště: stadion Na Litavce / UMT

    • Diváků: 30

    • Datum: Sobota 21. 10. 2023 12:15

    • Číslo utkání: 2023002D3A1202

    • Rozhodčí: Vican Petr - Janíček Marek, Svoboda Jan

    • Hřiště: stadion Vajgar / tráva

    • Diváků: 33

    • Datum: Sobota 21. 10. 2023 12:15

    • Číslo utkání: 2023002D3A1204

    • Rozhodčí: Brodský Ondřej - Izugrafov Svjatoslav, Šnedorfer Vítek

    • Hřiště: SKP Č.Budějovice / tráva

    • Diváků: 41

    • Datum: Sobota 21. 10. 2023 12:15

    • Číslo utkání: 2023002D3A1206

    • Rozhodčí: Přibyl Zdeněk - Mičan Jan, Měřička Vojtěch

    • Hřiště: Pod Husovými sady / UMT

    • Diváků: 68

    • Datum: Sobota 21. 10. 2023 12:30

    • Číslo utkání: 2023002D3A1207

    • Rozhodčí: Janovský Tomáš - Novotný Miroslav, Klimeš Václav

    • Hřiště: SA Soukeník / UMT

    • Diváků: 50

    • Datum: Neděle 22. 10. 2023 12:15

    • Číslo utkání: 2023002D3A1208

    • Rozhodčí: Němec Václav - Novotný Miroslav, Frček Filip

    • Hřiště: Burketova UMT

    • Diváků: 30

    • Datum: Neděle 22. 10. 2023 12:15

    • Číslo utkání: 2023002D3A1205

    • Rozhodčí: Fanfule Adam - Schveinert Radek, Fanfule Ladislav

    • Hřiště: Tachov/tráva

    • Diváků: 50