19. 5. 2024 10:00, 26.kolo, SOP starších žáků

  1. Fako Ondřej (vlastní)

    25.
  2. Kulhavý Vojtěch

    46.
  3. Pomeje Krištof

    53.
  4. Bendl Matěj

    54.

Číslo utkání: 2023424E1A2604. Rozhodčí: Ulrich Josef. Hřiště: Kovářská. Diváků: 20.

Kovářská / Vejprty

# P Jméno ŽK ČK
1 B Fako Ondřej
2 N Kolenčík Milan [K] 45
3 N Mika Antonín
4 N Borl Daniel
5 N Bendl Matěj
6 N Voráček Daniel
9 N Grünfeldová Angelina
8 N Nosková Zuzana
7 N Krkošková Libuše
10 N Skála Matěj
11 N Vydra Kryštof
# P Náhradníci ŽK ČK
12 N Marek Matěj
13 N Stütz Matěj
14 N Václavek Kryštof
15 N Šnajdr Patrik

Sj Žatec / Tuchořice

# P Jméno ŽK ČK
1 B Kulhavý Matěj
15 N Janek Ondřej
11 N Kulhavý Vojtěch 20
8 N Švec Martin
5 N Malecký Michal
2 N Hüttl Jakub
14 N Pexa Karel [K]
9 N Koukal Petr
10 N Richter Matyáš
16 N Pomeje Krištof
6 N Poděbradský Tomáš
# P Náhradníci ŽK ČK

Další zápasy kola

    • Ervěnice - Jirkov B
    • Krásný Dvůr
    6:1

    Poznámka: / , Původní termín: 19.05.2024 10:00, Původní termín: 16.05.2024 17:00, Původní termín: 16.05.2024 17:30

    • Datum: Čtvrtek 16. 5. 2024 18:00

    • Číslo utkání: 2023424E1A2602

    • Rozhodčí: Votava Petr - Levai Pavel, Lévai Pavel

    • Hřiště: Mostecká ul.

    • Diváků: 25

    • Datum: Sobota 18. 5. 2024 10:00

    • Číslo utkání: 2023424E1A2605

    • Rozhodčí: Lévai Pavel

    • Hřiště: Březno

    • Diváků: 30

    • Datum: Sobota 18. 5. 2024 10:30

    • Číslo utkání: 2023424E1A2601

    • Rozhodčí: Votava Petr - Sobotka Jakub

    • Hřiště: Strupčice

    • Diváků: 25

    • Datum: Neděle 19. 5. 2024 10:00

    • Číslo utkání: 2023424E1A2607

    • Rozhodčí: Dormiševová Eliška - Urban Miloš

    • Hřiště: Měcholupy

    • Diváků: 35

    • Datum: Neděle 19. 5. 2024 14:00

    • Číslo utkání: 2023424E1A2606

    • Rozhodčí: Abraham Josef

    • Hřiště: Postoloprty

    • Diváků: 50

    • Datum: Neděle 19. 5. 2024 15:00

    • Číslo utkání: 2023424E1A2603

    • Rozhodčí: Dráb Vladislav - Majzner Jan

    • Hřiště: Černovice

    • Diváků: 20