1. 6. 2024 18:00, 29.kolo, Krajský přebor mužů

  1. Plecitý Denis

    19.
  2. Křemenák Daniel (penalta)

    41.
  3. Heller Adam

    66.

Číslo utkání: 2023320A1A2906. Rozhodčí: Mudra Zdeněk – Cimický Filip, Lapák Zdeněk. Delegát: Vomastek Daniel. Hřiště: Vejprnice/tráva. Diváků: 333.

SK Slavia Vejprnice

# P Jméno ŽK ČK
26 B Turek Jan 84
4 N Kouřil Matěj
7 N Křemenák Daniel 76 90
9 N Bayer Jan
10 N Dvořák Robin
11 N Kotva Tomáš
12 N Hejduk Martin
14 N Svoboda Daniel 26
15 N Puhlovský Vladimír [K]
16 N Heller Adam 32 84
18 N Kadar Jakub
# P Náhradníci ŽK ČK
5 N Rada Libor
6 N Csambal David 26
17 N Csambal Lukáš 84
21 N Křen Robert 90
1 B Řezáč David

SK PETŘÍN PLZEŇ B

# P Jméno ŽK ČK
44 B Edelman David
19 N Rada Adam 46
17 N Flachs Jan 65
3 N Demeter Aleš 73
15 N Heller David 54, 76 76
12 N Kohout Adam
14 N Vanc Martin
6 N Trojovský Martin [K] 45
18 N Maxa Lukáš
9 N Plecitý Denis 39 82
16 N Kotěšovec Lukáš 28 46
# P Náhradníci ŽK ČK
5 N Brož Martin 82
2 N Mareš Jiří
7 N Vodrážka Dan 46
11 N Vohrna Marek 46
13 N Voves Dominik 65
10 N Hájek Josef 73
1 N Petr Ondřej

Další zápasy kola

    • Datum: Sobota 1. 6. 2024 10:15

    • Číslo utkání: 2023320A1A2908

    • Rozhodčí: Šálková Helena - Havránek Martin, Říha Zdeněk

    • Hřiště: Horní Bříza/tráva

    • Diváků: 80

    • Datum: Neděle 2. 6. 2024 17:00

    • Číslo utkání: 2023320A1A2902

    • Rozhodčí: Cupl Patrik - Kaiser Daniel, Šašek Jan

    • Delegát: Koubová Pavla

    • Hřiště: Stříbro/tráva

    • Diváků: 100

    • TJ Holýšov
    • SK RAPID PLZEŇ
    0:3

    Poznámka: , Původní termín: 02.06.2024 16:00

    • Datum: Středa 5. 6. 2024 18:30

    • Číslo utkání: 2023320A1A2907

    • Rozhodčí: Molek Eduard - Cimický Filip, Křen Jiří

    • Delegát: Kvasnička Ladislav

    • Hřiště: Holýšov/tráva

    • Diváků: 100

    • TJ Sokol Plzeň – Černice
    • TJ Košutka Plzeň
    2:2

    Poznámka: , Původní termín: 01.06.2024 18:00

    • Datum: Úterý 11. 6. 2024 18:00

    • Číslo utkání: 2023320A1A2901

    • Rozhodčí: Sirový Václav - Sladký Stanislav, Kripner Karel

    • Delegát: Petržílka Jiří

    • Hřiště: Černice/tráva

    • Diváků: 150

    • FK Bohemia Kaznějov
    • FK Nepomuk
    4:4

    Poznámka: N, Původní termín: 01.06.2024 14:00

    • Datum: Středa 12. 6. 2024 18:00

    • Číslo utkání: 2023320A1A2903

    • Rozhodčí: Mifková Hedvika - Bogdan Gabriel, Šimek František

    • Hřiště: Kaznějov/tráva

    • Diváků: 99

    • TJ Slavoj Mýto
    • TJ Sokol Radnice
    4:2

    Poznámka: , Původní termín: 01.06.2024 18:00

    • Datum: Středa 12. 6. 2024 18:15

    • Číslo utkání: 2023320A1A2905

    • Rozhodčí: Bína Roman - Kaiser Daniel, Petrželka František

    • Delegát: Paták Viktor

    • Hřiště: Mýto/tráva

    • Diváků: 120

    • TJ Zruč
    • FK Okula Nýrsko
    3:2

    Poznámka: , Původní termín: 01.06.2024 18:00

    • Datum: Čtvrtek 13. 6. 2024 18:00

    • Číslo utkání: 2023320A1A2904

    • Rozhodčí: Šimek František - Špindlerová Zuzana, Sladký Stanislav

    • Hřiště: Zruč/tráva

    • Diváků: 120