14. 10. 2023 15:00, 11.kolo, Krajský přebor muži

  1. Horák Jiří

    11.
  2. Složil Alfred

    41.
  3. Bureš Michal

    70.

Číslo utkání: 2023710A1A1102. Rozhodčí: Látal Jiří – Konečný Miroslav, Borovička Jaroslav. Hřiště: Určice, tráva. Diváků: 90.

Sokol Určice

# P Jméno ŽK ČK
1 B Sohlich Lukáš 80
5 Z Gottwald Tomáš 60
7 Ú Bureš Michal 60
8 Z Mariánek Tomáš [K] 50
9 Z Halouzka Ondřej
12 Z Piňos Petr 86
13 Z Slezák Vojtěch 46
15 O Němčík David 89
16 O Vaverka David
18 O Horák Jiří
24 O Rus Adam 81
# P Náhradníci ŽK ČK
2 Ú Navrátil Patrik 86
10 Z Paul Richard 60
14 Z Solano Valina Borja 46
23 Z Škrabal David 60

Brodek u Přerova

# P Jméno ŽK ČK
23 B Václavíček Filip
3 N Glauder Adam 80
4 N Buček Ondřej [K]
7 N Fleischmann Filip
8 N Kytlica Matěj 60
9 N Chytil Daniel
10 N Složil Alfred
13 N Bundil Petr 44
14 N Šebesta Filip 65
15 N Skopal Jiří 84
16 N Kuča Filip
# P Náhradníci ŽK ČK
1 B Matůšů Jan
2 N Žídek David 60
6 N Pola Rudolf
12 N Valouch Filip 84
17 B Kožuch Dušan

Další zápasy kola

    • Datum: Sobota 14. 10. 2023 12:30

    • Číslo utkání: 2023710A1A1101

    • Rozhodčí: Bašný Petr - Winkler Tomáš, Vedral Roman

    • Hřiště: Postřelmov,U Stadionu

    • Diváků: 156

    • Datum: Sobota 14. 10. 2023 15:00

    • Číslo utkání: 2023710A1A1106

    • Rozhodčí: Křepský Michal - Hrbáček Adam, Perutka Jiří

    • Hřiště: Bělotín

    • Diváků: 183

    • Datum: Sobota 14. 10. 2023 15:00

    • Číslo utkání: 2023710A1A1107

    • Rozhodčí: Vít Vojtěch - Ondráček Jakub, Aberle Jiří

    • Delegát: Sebök Ladislav

    • Hřiště: Velké Losiny

    • Diváků: 150

    • Datum: Sobota 14. 10. 2023 15:00

    • Číslo utkání: 2023710A1A1108

    • Rozhodčí: Štětka Zdeněk - Kundrát Ladislav, Svoboda Radek

    • Hřiště: Rapotín

    • Diváků: 103

    • Datum: Neděle 15. 10. 2023 15:00

    • Číslo utkání: 2023710A1A1103

    • Rozhodčí: Sedláček Libor - Křepský Michal, Pekárek Roman

    • Hřiště: Dolany

    • Diváků: 80

    • Datum: Neděle 15. 10. 2023 15:00

    • Číslo utkání: 2023710A1A1104

    • Rozhodčí: Perutka Jiří - Slota Marek, Kreif Miroslav

    • Delegát: Kuba Josef

    • Hřiště: tráva

    • Diváků: 170

    • Datum: Neděle 15. 10. 2023 15:00

    • Číslo utkání: 2023710A1A1105

    • Rozhodčí: Ondráček Jakub - Svoboda Radek, Vít Vojtěch

    • Delegát: Šrejma Robert

    • Hřiště: Lipová

    • Diváků: 200