22. 10. 2023 14:30, 12.kolo, Přebor OFS II. tř.

  1. Javořík David

    15.
  2. Javořík David (penalta)

    17.
  3. Naicler Jan (penalta)

    30.
  4. Naicler Jan (penalta)

    44.
  5. Menšík Tomáš

    65.
  6. Obručník Michal

    75.
  7. Javořík David

    85.

Číslo utkání: 2023713A1A1201. Rozhodčí: Franc Adam – Kovalský David. Hřiště: Určice, tráva. Diváků: 50.

Určice "B"

# P Jméno ŽK ČK
1 B Kováč Jiří
3 O Grulich Martin
19 Z Menšík Tomáš
2 O Hudský Martin
5 O Ježek Tomáš
6 Z Paul Richard
7 Z Krajíček Vladimír
10 Ú Kouřil Jaroslav [K]
15 O Mlčoch Matěj
4 N Mlčoch Přemysl
17 Z Javořík David
# P Náhradníci ŽK ČK
8 Z Rosenberg Matyáš
12 Ú Hýbl Martin
9 Ú Pospíšil Patrik
11 Ú Melka Filip
13 N Vaverka David

Čechovice "B"

# P Jméno ŽK ČK
1 B Chapčák Lukáš
11 N Doseděl Denis
2 N Naicler Jan [K]
4 N Svoboda Ondřej
5 N Smolka Tomáš
12 N Zbořil Zdeněk 59
10 N Šteigl Dominik 77
8 N Obručník Michal
7 N Faltýnek Petr
9 N Cetkovský Michael
6 N Okleštěk Filip
# P Náhradníci ŽK ČK
3 N Coufal Josef

Další zápasy kola

    • Datum: Sobota 21. 10. 2023 14:30

    • Číslo utkání: 2023713A1A1202

    • Rozhodčí: Protivánek Zdeněk

    • Hřiště: Konice, UMTRA

    • Diváků: 90

    • Datum: Sobota 21. 10. 2023 14:30

    • Číslo utkání: 2023713A1A1207

    • Rozhodčí: Kubalák Karel

    • Hřiště: Držovice, tráva

    • Diváků: 65

    • Datum: Sobota 21. 10. 2023 14:30

    • Číslo utkání: 2023713A1A1204

    • Rozhodčí: Jurníček Břetislav - Jelínek Jakub

    • Hřiště: Vrahovice, tráva

    • Diváků: 154

    • Datum: Sobota 21. 10. 2023 14:30

    • Číslo utkání: 2023713A1A1205

    • Rozhodčí: Kaštyl Martin

    • Hřiště: Nezamyslice, tráva

    • Diváků: 90

    • Datum: Neděle 22. 10. 2023 14:30

    • Číslo utkání: 2023713A1A1206

    • Rozhodčí: Vodička Martin - Hnát Leoš, Moravec Jan

    • Hřiště: Brodek u K., tráva

    • Diváků: 85

    • Datum: Neděle 22. 10. 2023 14:30

    • Číslo utkání: 2023713A1A1203

    • Rozhodčí: Procházka Jaroslav - Milar Jaroslav

    • Hřiště: Němčice, tráva

    • Diváků: 87