6. 6. 2024 18:00, 24.kolo, Přebor OFS mladší žáci

  1. Dokládal Vojtěch

    6.
  2. Janeček Filip

    20.
  3. Buriánek Filip Bruno

    23.
  4. Svoboda Šimon

    32.
  5. Svoboda Šimon

    33.
  6. Janeček Filip

    35.
  7. Svoboda Šimon

    36.

Číslo utkání: 2023713F1A2406. Rozhodčí: Stavěl Robert. Hřiště: Určice, tráva. Diváků: 55.

Určice

# P Jméno ŽK ČK
1 B Bábek Michael
4 N Janeček Filip [K]
2 N Svoboda Šimon
3 N Štefek Dominik
5 N Tománek Vojtěch
6 N Skyva Daniel
7 N Buriánek Filip Bruno
8 N Dokládal Vojtěch
13 N Petružela Jan
10 N Vajdečka Matyáš
11 N Znojil Adam
# P Náhradníci ŽK ČK
12 N Hála Jan
14 N Buriánek Eliáš Lucas

Němčice n/H

# P Jméno ŽK ČK
1 B Olšanský Michal
7 N Mizera Adam [K]
4 N Fialka Lukáš
2 N Drnovský Matěj
5 N Fidra David
6 N Houšťava Martin
8 N Mizerová Kateřina
10 Z Oulehlová Zuzana
9 N Šupka Štěpán
15 Z Oulehla Jiří
11 N Rudyk Rostislav
# P Náhradníci ŽK ČK
13 B Buriánek Michal
14 N Vavruša Dominik

Další zápasy kola

    • Brodek u Konice/H. Štěpánov
    • Mostkovice
    0:8

    Poznámka: , Původní termín: 31.05.2024 18:00

    • Datum: Pátek 31. 5. 2024 18:00

    • Číslo utkání: 2023713F1A2404

    • Rozhodčí: Franc Adam

    • Hřiště: Brodek u K., tráva

    • Diváků: 20

    • Datum: Sobota 1. 6. 2024 09:00

    • Číslo utkání: 2023713F1A2407

    • Hřiště: Čechovice, tráva

    • Datum: Sobota 1. 6. 2024 09:30

    • Číslo utkání: 2023713F1A2403

    • Rozhodčí: Procházka Jaroslav

    • Hřiště: Přemyslovice, tráva

    • Diváků: 38

    • Haná Prostějov "A"
    • Sokol v Pivíně
    4:0

    Poznámka: Vrahovice, tráva

    • Datum: Neděle 2. 6. 2024 09:00

    • Číslo utkání: 2023713F1A2405

    • Rozhodčí: Procházka Jaroslav

    • Hřiště: Vrahovice, tráva

    • Diváků: 77

    • FC Kralice n/H
    • Kostelec n/H/Smržice
    6:3

    Poznámka: , Původní termín: 02.06.2024 10:00

    • Datum: Pondělí 3. 6. 2024 17:00

    • Číslo utkání: 2023713F1A2402

    • Rozhodčí: Protivánek Zdeněk

    • Hřiště: Kralice, tráva

    • Diváků: 50