1. 10. 2023 10:00, 9.kolo, KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ U15

  1. Zátko Vojtěch

    25.
  2. Halíř Daniel

    27.
  3. Habart Jakub

    60.
  4. Cína Marek

    71.

Číslo utkání: 2023210E1A0903. Rozhodčí: Louda Tomáš – Danihel Martin, Dvořák Matěj. Hřiště: Kosmonosy tráva č. 2. Diváků: 71.

SK Kosmonosy

# P Jméno ŽK ČK
1 B Hůlka Filip
2 N Šudoma Martin
3 N Loranczyk Samuel
15 N Košek Vojtěch 25 62
6 N Hlaváček Vít 74
7 N Hanvald Štěpán
8 N Slobodianiuk Yevhenii [K]
9 N Šlégr Dominik
13 N Cína Marek
14 N Švadlenka Václav
17 N Sheiko Tymur 55
# P Náhradníci ŽK ČK
10 N Vornhagen Max 55
11 N Holík Adam 74
12 N Stříbrný Štěpán 62
5 N Šebek Jakub

SK Rakovník

# P Jméno ŽK ČK
1 B Vait Matyáš
14 Ú Bulíř Matěj
18 O Kučera Jan
3 O Pšenička Matyáš 73
6 Z Hamouz Dominik
20 O Kubiczka Petr [K]
10 Z Habart Jakub
17 O Začal Tomáš
2 Z Halíř Daniel
7 Z Polák Štěpán 58
11 Z Zátko Vojtěch 67
# P Náhradníci ŽK ČK
19 Ú Šíma Jakub 58
5 Z Bláha Oliver 67
13 O Trešl Sebastián 73

Další zápasy kola

    • SK Český Brod
    • SK Slaný
    3:4

    Poznámka: , Původní termín: 01.10.2023 09:30

    • Datum: Sobota 30. 9. 2023 09:30

    • Číslo utkání: 2023210E1A0908

    • Rozhodčí: Žídek Antonín - Brzezina Viktor, Krejčí Jaroslav

    • Hřiště: tráva Na Kutilce

    • Diváků: 40

    • Datum: Sobota 30. 9. 2023 10:00

    • Číslo utkání: 2023210E1A0902

    • Rozhodčí: Sandev Viktor - Němeček David, Krupka Lukáš

    • Hřiště: TJ Sokol Hostouň

    • Diváků: 37

    • Datum: Neděle 1. 10. 2023 10:00

    • Číslo utkání: 2023210E1A0904

    • Rozhodčí: Orálek Kamil - Rodný Samuel, Kotek Vladimír

    • Hřiště: Lázeňská ul. 684/12

    • Diváků: 50

    • Datum: Neděle 1. 10. 2023 10:00

    • Číslo utkání: 2023210E1A0905

    • Rozhodčí: Souček Tomáš - Musil David, Veselý Miroslav

    • Hřiště: Spartak Příbram / UMT

    • Diváků: 84

    • Datum: Neděle 1. 10. 2023 10:00

    • Číslo utkání: 2023210E1A0906

    • Rozhodčí: Kurka Miloš - Mammadov Elman, Žďárek Josef

    • Hřiště: Poděbrady - UMT

    • Diváků: 50

    • Datum: Neděle 1. 10. 2023 10:00

    • Číslo utkání: 2023210E1A0901

    • Rozhodčí: Horák Matěj - Novák Filip, Čemus Kryštof

    • Hřiště: hřiště č.1

    • Diváků: 50

    • Datum: Úterý 10. 10. 2023 16:30

    • Číslo utkání: 2023210E1A0907

    • Rozhodčí: Soukup Marek

    • Hřiště: MFK Dobříš / UMT

    • Diváků: 40