10. 3. 2024 10:30, 18.kolo, MSFL

4:0

(2:0)

  1. Tomečka Jakub (vlastní)

    5.
  2. Ndiaye El Hadji Latyr

    18.
  3. Ndiaye El Hadji Latyr

    56.
  4. Samson Chibuike Charles

    86.

Číslo utkání: 2023003A1A1803. Rozhodčí: Budovič Pavel – Kostelník Tomáš, Mayer Petr. Delegát: Volf Rudolf. Hřiště: UT Vršava. Diváků: 170.

Zlín B

# P Jméno ŽK ČK
1 B Slezák Erik
3 N Jura Filip
6 N Hönig Petr 78
8 N Bobčík Libor
10 N Kulíšek Patrik [K]
11 N Ovesný Radek 86
12 N Ndiaye El Hadji Latyr 71
14 N Hartman Matyáš
15 N Švach Marek 23 78
16 N Hamalčík Radim 86
19 N Polášek Šimon 69
# P Náhradníci ŽK ČK
7 B Samson Chibuike Charles 71
9 N Červinka Dalyn 78
18 N Frolek Martin 86
20 N Slouk Matěj 78
21 N Zábojník Tomáš 86
17 B Neubauer Jakub

Hranice

# P Jméno ŽK ČK
1 B Tomečka Jakub 58
4 N Vavřík Petr
5 N Cverna Václav
6 N Kundrát Radim [K] 81
7 N Pak Vojtěch 86
9 N Grygar Daniel
11 N Vymětalík Matěj 76
14 N Červenka Petr 76
16 N Koláček David 58
18 N Rolinc Jakub
19 N Opatřil Dominik
# P Náhradníci ŽK ČK
2 N Kunovský Radim 76
10 N Jasenský Adam 76
17 N Šíbal Marek
20 N Zdražil Lukáš
21 N Ilic Ilija 58
23 N Pečeňa Vojtěch 86
24 B Andres Josef 58

Další zápasy kola

    • Datum: Pátek 8. 3. 2024 17:00

    • Číslo utkání: 2023003A1A1802

    • Rozhodčí: Lukašík Petr - Mikeska Karel, Jurajda David

    • Delegát: Ondračka Milan

    • Hřiště: tráva

    • Diváků: 215

    • Datum: Sobota 9. 3. 2024 14:30

    • Číslo utkání: 2023003A1A1808

    • Rozhodčí: Mayer Jan - Dorotík Jan, Machorek Jakub

    • Delegát: Prokop Jan

    • Hřiště: Hodonín, J.Suka-tráva

    • Diváků: 150

    • Datum: Sobota 9. 3. 2024 14:30

    • Číslo utkání: 2023003A1A1809

    • Rozhodčí: Grečmal Michal - Slováček Adam, Ehrenberger Tomáš

    • Delegát: Volek Stanislav

    • Hřiště: Stadion Stovky

    • Diváků: 512

    • Datum: Sobota 9. 3. 2024 14:30

    • Číslo utkání: 2023003A1A1804

    • Rozhodčí: Tomanec Josef - Svoboda Tomáš, Drozdy Luboš

    • Delegát: Svoboda Jan

    • Hřiště: tráva

    • Diváků: 210

    • SLOVÁCKO B
    • Znojmo
    0:0

    Poznámka: UMT Kunovice

    • Datum: Neděle 10. 3. 2024 10:15

    • Číslo utkání: 2023003A1A1805

    • Rozhodčí: Kolář Jaroslav - Cieslar Ondřej, Marek Daniel

    • Delegát: Piňos Karel

    • Hřiště: Kunovice, UMT

    • Diváků: 91

    • Datum: Neděle 10. 3. 2024 10:15

    • Číslo utkání: 2023003A1A1806

    • Rozhodčí: Habermann Lubomír - Řezníček Tomáš, Dorušák Petr

    • Delegát: Peřina Pavel

    • Hřiště: Červenka

    • Diváků: 210

    • Datum: Neděle 10. 3. 2024 10:15

    • Číslo utkání: 2023003A1A1807

    • Rozhodčí: Proske Zbyněk - Dedek Vojtěch, Dudek Matěj

    • Delegát: Čechák Alois

    • Hřiště: Kovona

    • Diváků: 332

    • Zlínsko
    • START Brno
    0:1

    Poznámka: Hřiště: Hříště Lutín, Původní termín: 10.03.2024 11:00

    • Datum: Neděle 10. 3. 2024 11:00

    • Číslo utkání: 2023003A1A1801

    • Rozhodčí: Slabý Jiří - Vejtasa Simon, Silný Zdeněk

    • Delegát: Zahradníček Jan

    • Hřiště: Lutín

    • Diváků: 270