8. 6. 2024 17:00, 15.kolo, Okresní přebor

  1. Svoboda Ondřej

    20.
  2. Sosnovec Oleg

    44.
  3. Krámek Miloslav

    48.
  4. Urban Ondřej

    56.
  5. Urban Ondřej

    57.

Číslo utkání: 2023211A1A1503. Rozhodčí: Kromka Miroslav – Vácha Lukáš. Hřiště: Pyšely. Diváků: 80.

SK Pyšely

# P Jméno ŽK ČK
1 B Plocek Matyáš
17 N Urban Ondřej
16 N Křivohlavý Roman
6 N Svoboda Ondřej
2 N Sládek Jan [K]
3 N Schubert Jan
8 N Pazdera Jiří
14 N Šimeček Jaroslav
5 N Jelínek Jan 88
10 N Krámek Miloslav 85
11 N Hruška Miroslav 46
# P Náhradníci ŽK ČK
9 N Havlín Petr 85
18 N Bakeš Ladislav
12 N Šiňor Pavel 88
15 N Hruška Pavel 46
13 N Páša Daniel

TJ Sokol Nespeky B

# P Jméno ŽK ČK
1 B Frýdl Michael
2 N Sosnovec Oleg 53 66
3 N Matyášek Ondřej
4 N Rublič Pavel
5 N Toyin Mustapha Olanrewaju
6 N Vojkůvka Roman 12
7 N Rublič Luděk
8 N Pohořelý Martin [K] 37
9 N Kratochvíl Miroslav
11 N Šírl Martin 75
16 N Vojkůvka Jakub 46
# P Náhradníci ŽK ČK
10 N Kumpošt Petr 46
12 N Braný Luboš 75
14 N Janata Jan
15 N Pavlík Miroslav 66

Další zápasy kola

    • Datum: Sobota 8. 6. 2024 17:00

    • Číslo utkání: 2023211A1A1507

    • Rozhodčí: Kocourek Lukáš - Procházka Filip

    • Hřiště: Týnec nad Sázavou

    • Diváků: 80

    • Datum: Sobota 8. 6. 2024 17:00

    • Číslo utkání: 2023211A1A1501

    • Rozhodčí: Staško Slavomír - Mlejnek Gabriel

    • Hřiště: Divišov

    • Diváků: 35

    • Datum: Sobota 8. 6. 2024 17:00

    • Číslo utkání: 2023211A1A1505

    • Rozhodčí: Kramný Jan - Völfel Jakub

    • Delegát: Fillip František

    • Hřiště: Pravonín

    • Diváků: 60

    • Datum: Neděle 9. 6. 2024 14:00

    • Číslo utkání: 2023211A1A1502

    • Rozhodčí: Štika Ondřej - Völfel Jakub, Berenda Karel

    • Hřiště: Mezno

    • Diváků: 90

    • Datum: Neděle 9. 6. 2024 15:00

    • Číslo utkání: 2023211A1A1506

    • Rozhodčí: Procházka Otakar - Špička Petr, Chmelař Daniel

    • Delegát: Vovsík Aleš

    • Hřiště: Vrchotovy Janovice

    • Diváků: 168

    • Datum: Neděle 9. 6. 2024 17:00

    • Číslo utkání: 2023211A1A1504

    • Rozhodčí: Smrčka Daniel - Šonský Vojtěch, Rezek Milan

    • Delegát: Švejda Václav

    • Hřiště: Maršovice

    • Diváků: 321