14. 10. 2023 12:30, 11.kolo, Krajský přebor muži

  1. Rýznar Miroslav

    19.

Číslo utkání: 2023710A1A1101. Rozhodčí: Bašný Petr – Winkler Tomáš, Vedral Roman. Hřiště: Postřelmov,U Stadionu. Diváků: 156.

TJ Postřelmov

# P Jméno ŽK ČK
1 B Arbeit Marek
2 N Špička Karel 89
4 N Matura Pavel
5 N Klos Petr
6 N Holan Tomáš
7 N Rýznar Miroslav
8 N Lozyňskyj Lukáš 66
10 N Wiesner Tomáš 62
12 N Jurásek Robert [K]
13 N Šincl Martin 80
15 N Šafář David 25
# P Náhradníci ŽK ČK
3 N Blaťák Adam 85 66
9 N Hejl Michal 62
11 N Damiančík Jakub 80
17 N Dus Martin
20 N Picka Jiří
44 B Nesét Jaromír

Sokol Bohuňovice

# P Jméno ŽK ČK
30 B Telíšek Zbyněk
2 N Kožuch David
3 N Arnold Michal 78
5 N Čapek Michal [K]
6 N Tománek Aleš 83
7 N Poláček Matěj 41
9 N Šiška Tomáš
10 N Poláček Jakub 46
12 N Král Matěj
11 N Vašenka Jiří 46
16 N Veselský Lukáš 71
# P Náhradníci ŽK ČK
14 N Pavelka Marek 71
13 N Žajgla David 46
8 N Stráněl Vojtěch
15 N Duba Marek 89 46
4 N Rozman Vojtěch 83
22 B Smrček Martin

Další zápasy kola

    • Datum: Sobota 14. 10. 2023 15:00

    • Číslo utkání: 2023710A1A1102

    • Rozhodčí: Látal Jiří - Konečný Miroslav, Borovička Jaroslav

    • Hřiště: Určice, tráva

    • Diváků: 90

    • Datum: Sobota 14. 10. 2023 15:00

    • Číslo utkání: 2023710A1A1106

    • Rozhodčí: Křepský Michal - Hrbáček Adam, Perutka Jiří

    • Hřiště: Bělotín

    • Diváků: 183

    • Datum: Sobota 14. 10. 2023 15:00

    • Číslo utkání: 2023710A1A1107

    • Rozhodčí: Vít Vojtěch - Ondráček Jakub, Aberle Jiří

    • Delegát: Sebök Ladislav

    • Hřiště: Velké Losiny

    • Diváků: 150

    • Datum: Sobota 14. 10. 2023 15:00

    • Číslo utkání: 2023710A1A1108

    • Rozhodčí: Štětka Zdeněk - Kundrát Ladislav, Svoboda Radek

    • Hřiště: Rapotín

    • Diváků: 103

    • Datum: Neděle 15. 10. 2023 15:00

    • Číslo utkání: 2023710A1A1103

    • Rozhodčí: Sedláček Libor - Křepský Michal, Pekárek Roman

    • Hřiště: Dolany

    • Diváků: 80

    • Datum: Neděle 15. 10. 2023 15:00

    • Číslo utkání: 2023710A1A1104

    • Rozhodčí: Perutka Jiří - Slota Marek, Kreif Miroslav

    • Delegát: Kuba Josef

    • Hřiště: tráva

    • Diváků: 170

    • Datum: Neděle 15. 10. 2023 15:00

    • Číslo utkání: 2023710A1A1105

    • Rozhodčí: Ondráček Jakub - Svoboda Radek, Vít Vojtěch

    • Delegát: Šrejma Robert

    • Hřiště: Lipová

    • Diváků: 200