6. 9. 2023 18:00, 1.kolo, Pohár dospělých 2023/2024

  1. Hassman Pavel

    5.
  2. Sulovský Jaroslav

    26.
  3. Štourač Tomáš

    58.
  4. Hassman Pavel

    67.
  5. Tykal Tomáš

    76.
  6. Stini Petr

    79.
  7. Hassman Pavel

    80.
  8. Hassman Pavel

    84.

Číslo utkání: 2023420A5A0109. Rozhodčí: Jansa Patrik – Prágl Martin, Čada Jakub. Hřiště: Lenešice. Diváků: 100.

TJ Sokol Lenešice

# P Jméno ŽK ČK
1 B Pešek Miroslav
22 N Pokorný Jiří 70
10 N Šlégr Patrik 86
17 N Šlégr Václav
9 N Stini Petr
14 N Neuman Tomáš 70
5 N Tykal Tomáš
7 N Berki David 50
11 N Koubek Luboš [K] 86
6 N Holdy Zdeněk
8 N Petříček Jakub 70
# P Náhradníci ŽK ČK
23 N Falta Vojtěch 86
13 N Bauer Jan 86
3 N Šubert Patrik 70
4 N Ševčík Martin 70

FK Slavoj Žatec

# P Jméno ŽK ČK
1 B Richter Adam
2 N Suchan Gustav 46
4 N Vlček Jakub
6 N Hoferica Pavel 53
9 N Sulovský Jaroslav
10 N Hassman Pavel
14 N Horák Adam 46
15 N Klinec Filip
16 N Beneš Lukáš [K]
18 N Štourač Tomáš
21 N Holštajn Jiří 46
# P Náhradníci ŽK ČK
3 N Minařík Martin 46
7 N Lebduška František
11 N Klinec Petr 46
17 N Luxa Daniel 46
99 N Pinkr Petr
5 N Kadlec Ondřej 53
20 N Klíč Michal

Další zápasy kola

    • SK Šluknov
    • FK Český Lev Neštěmice
    4:1

    Poznámka: / , Původní termín: 06.09.2023 18:00

    • Datum: Středa 30. 8. 2023 17:30

    • Číslo utkání: 2023420A5A0110

    • Rozhodčí: Hrneček Lukáš - Sabo Miroslav, Křeček Tomáš

    • Hřiště: Šluknov

    • Diváků: 115

    • Datum: Středa 6. 9. 2023 18:00

    • Číslo utkání: 2023420A5A0113

    • Rozhodčí: Papcun Miroslav - Bican Viktor, Čáka Jindřich

    • Hřiště: Horní Jiřetín

    • Diváků: 40

    • Datum: Středa 6. 9. 2023 18:00

    • Číslo utkání: 2023420A5A0114

    • Rozhodčí: Kocourek Matěj - Krutina Radek, Schreiner Martin

    • Hřiště: Žižkova

    • Diváků: 50

    • Datum: Středa 6. 9. 2023 18:00

    • Číslo utkání: 2023420A5A0101

    • Rozhodčí: Šimeček Libor - Šimeček Libor, Vlk Lukáš

    • Hřiště: ŘEZ-UZ

    • Diváků: 150

    • Datum: Středa 6. 9. 2023 18:00

    • Číslo utkání: 2023420A5A0103

    • Rozhodčí: Oborník Jaroslav - Davignon Jan, Plzák Martin

    • Hřiště: Bílina

    • Diváků: 300

    • Datum: Středa 6. 9. 2023 18:00

    • Číslo utkání: 2023420A5A0104

    • Rozhodčí: Saifert Tomáš - Suchánek Antonín, Slívko Pavel

    • Hřiště: Dobroměřice

    • Diváků: 80

    • Datum: Středa 6. 9. 2023 18:00

    • Číslo utkání: 2023420A5A0106

    • Rozhodčí: Folk Martin - Fišl Marek, Vlašič Miroslav

    • Hřiště: Lovosice

    • Diváků: 30

    • Datum: Středa 6. 9. 2023 18:00

    • Číslo utkání: 2023420A5A0107

    • Rozhodčí: Topinka Josef - Říha Viktor, Teska Miroslav

    • Hřiště: Košťany

    • Diváků: 100

    • Datum: Středa 6. 9. 2023 18:00

    • Číslo utkání: 2023420A5A0108

    • Rozhodčí: Irak Atilla Özer - Hanzal Jan, Vrbová Nikola

    • Hřiště: Chlumčany

    • Diváků: 60

    • Datum: Středa 6. 9. 2023 18:00

    • Číslo utkání: 2023420A5A0111

    • Rozhodčí: Davídek Daniel - Menšík Jaroslav, Chroust Miroslav

    • Hřiště: Strupčice

    • Diváků: 50

    • Datum: Středa 6. 9. 2023 18:00

    • Číslo utkání: 2023420A5A0112

    • Rozhodčí: Polívka Lukáš - Lesák Petr, Dobrý Pavel

    • Hřiště: Bohušovice

    • Diváků: 200

    • Datum: Středa 13. 9. 2023 17:30

    • Číslo utkání: 2023420A5A0102

    • Rozhodčí: Stupka Josef - Holly Martin, Faigl Jaroslav

    • Hřiště: Mojžíř

    • Diváků: 250

    • Datum: Sobota 10. 2. 2024 10:30

    • Číslo utkání: 2023420A5A0115

    • Rozhodčí: Schreiner Martin - Davídek Daniel, Skokan Miroslav

    • Hřiště: UMT Kadaň

    • Diváků: 20

    • Datum: Středa 14. 2. 2024 17:30

    • Číslo utkání: 2023420A5A0105

    • Rozhodčí: Holbus Jan - Saifert Tomáš, Kotecki Michal

    • Hřiště: UMT Stínadla

    • Diváků: 63