15. 10. 2023 10:00, 11.kolo, KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ U15

  1. Šudoma Martin

    21.
  2. Sheiko Tymur

    23.
  3. Švadlenka Václav

    32.
  4. Cína Marek

    34.
  5. Šudoma Martin

    50.
  6. Stříbrný Štěpán

    65.
  7. Šudoma Martin

    70.

Číslo utkání: 2023210E1A1102. Rozhodčí: Váňa David – Vasiľ Ondrej. Hřiště: Kosmonosy tráva č. 2. Diváků: 36.

SK Kosmonosy

# P Jméno ŽK ČK
1 B Hůlka Filip
6 N Loranczyk Samuel
10 N Vornhagen Max 56
4 N Švadlenka Václav 47
9 N Šlégr Dominik
8 N Slobodianiuk Yevhenii [K] 67
11 N Sheiko Tymur 41
7 N Hanvald Štěpán 41
5 N Hlaváček Vít 56
3 N Cína Marek 47
2 N Šudoma Martin
# P Náhradníci ŽK ČK
12 N Hampl Jan 41
13 N Košek Vojtěch 47
14 N Kučera David 47
15 N Müller Radim 56
16 N Stříbrný Štěpán 41
17 N Výtvar Jan 56

TJ Kunice

# P Jméno ŽK ČK
1 B Tulach Patrik 73
2 N Horák Prokop
3 N Stukbauer Tomáš 37
5 N Mandíková Stella
6 N Úlehla Jan
8 N Němeček Antonín 58
9 N Hanzalius Tobiáš
11 N Poljak Pavel [K] 50
14 N Vít Benjamin 69
16 N Kubice František 48
20 N Horálek Adam
# P Náhradníci ŽK ČK
4 N Starčevskyj Marek 37
17 N Souček Tomáš 50
10 N Dušek Martin 58
12 N Pokorný Denis 48
13 N Trčka Marek 69

Další zápasy kola

    • Datum: Sobota 14. 10. 2023 10:00

    • Číslo utkání: 2023210E1A1101

    • Rozhodčí: Mareš Bohumil - Nykl Tomáš, Mitáček Václav

    • Hřiště: TJ Sokol Hostouň

    • Diváků: 50

    • Datum: Sobota 14. 10. 2023 10:00

    • Číslo utkání: 2023210E1A1108

    • Rozhodčí: Sandev Patrik - Masopust Jaroslav, Grünwald Jan

    • Hřiště: Slaný - tráva č. 2 - Atletický stadion

    • Diváků: 30

    • Datum: Sobota 14. 10. 2023 10:00

    • Číslo utkání: 2023210E1A1106

    • Rozhodčí: Němeček Josef - Pažout Petr, Karlík Milan

    • Hřiště: AFK Sadská

    • Diváků: 50

    • Datum: Neděle 15. 10. 2023 09:30

    • Číslo utkání: 2023210E1A1107

    • Rozhodčí: Kurka Miloš

    • Hřiště: tráva Na Kutilce

    • Diváků: 30

    • Datum: Neděle 15. 10. 2023 10:00

    • Číslo utkání: 2023210E1A1103

    • Rozhodčí: Prosr Tomáš - Kotek Vladimír, Švarc Martin

    • Hřiště: Lázeňská ul. 684/12

    • Diváků: 60

    • Datum: Neděle 15. 10. 2023 10:00

    • Číslo utkání: 2023210E1A1104

    • Rozhodčí: Žáček Pavel - Korol Jaroslav, Mládek Miroslav

    • Hřiště: Spartak Příbram / UMT

    • Diváků: 23

    • Datum: Neděle 15. 10. 2023 10:00

    • Číslo utkání: 2023210E1A1105

    • Rozhodčí: Suchý Aleš - Bureš Jaroslav, Koníček František

    • Hřiště: Poděbrady - UMT

    • Diváků: 30