19. 4. 2024 18:00, 24.kolo, MSFL

1:2

(0:1)

  1. De Almeida Parede Neto Carlos

    33.
  2. Rolinc Jakub (penalta)

    56.
  3. De Almeida Parede Neto Carlos

    69.

Číslo utkání: 2023003A1A2402. Rozhodčí: Dudek Matěj – Lukašík Petr, Proske Zbyněk. Delegát: Volf Rudolf. Hřiště: Žáčkova, tráva. Diváků: 236.

Hranice

# P Jméno ŽK ČK
1 B Tomečka Jakub
4 N Vavřík Petr
6 N Kundrát Radim [K]
7 N Pak Vojtěch 80
8 N Kuchař Michal 86
9 N Grygar Daniel 45
10 N Jasenský Adam
11 N Vymětalík Matěj 71
14 N Červenka Petr 86
16 N Koláček David 71
18 N Rolinc Jakub
# P Náhradníci ŽK ČK
2 N Kunovský Radim 71
3 N Waclawik Vilém 80
15 N Cagaš Jan 79 71
21 N Ilic Ilija 86
20 N Zdražil Lukáš 86
23 N Pečeňa Vojtěch
24 B Andres Josef

Znojmo

# P Jméno ŽK ČK
1 B Škugor Franko 89
3 N Silas Onyekachi Eze 59
6 N Carneiro Rodrigues Joao Miguel
7 N Abreu De Sá Vilela Rodrigo 90
9 N De Almeida Parede Neto Carlos 70
10 N Abdellaoui Bakr Sadiq 54 66
11 N Bessa Rocha Ferreira José Diogo
18 N De Vasconcelos Adrian Keyner Arley [K] 24
21 N Afonso Rodrigues Jorge Augusto 59
22 N Ferreira Viegas Rafael
24 N Nzanza David Muale
# P Náhradníci ŽK ČK
30 B Rodriguez Pfeiffer Joaquin Alfons
4 N De Jesus Dantas Matheus 59
8 N Neto De Sousa Luís Pedro 54 24
13 N Aires Dos Reis Marcelino Tambá 66
14 N Gomes Ferreira Duarte Filipe
17 N Velosa Pereira Sérgio Miguel 59
20 N Lukčo Lukáš

Další zápasy kola

    • Datum: Pátek 19. 4. 2024 17:00

    • Číslo utkání: 2023003A1A2404

    • Rozhodčí: Kostelník Tomáš - Marek Daniel, Poláček David

    • Delegát: Fridrichovský Miroslav

    • Hřiště: Brno, Loosova

    • Diváků: 220

    • Datum: Pátek 19. 4. 2024 17:00

    • Číslo utkání: 2023003A1A2401

    • Rozhodčí: Drozdy Luboš - Tomanec Josef, Mayer Petr

    • Delegát: Krajča Jaroslav

    • Hřiště: tráva

    • Diváků: 120

    • Datum: Pátek 19. 4. 2024 18:00

    • Číslo utkání: 2023003A1A2405

    • Rozhodčí: Jurajda David - Mikeska Karel, Mankovecký Tomáš

    • Delegát: Šalata Jiří

    • Hřiště: tráva

    • Diváků: 215

    • Datum: Sobota 20. 4. 2024 10:15

    • Číslo utkání: 2023003A1A2403

    • Rozhodčí: Mrázek Peter - Grečmal Michal, Slováček Adam

    • Delegát: Kratochvíl Jiří

    • Hřiště: Neužilova

    • Diváků: 230

    • Datum: Sobota 20. 4. 2024 16:00

    • Číslo utkání: 2023003A1A2407

    • Rozhodčí: Šimoník David - Kolář Jaroslav, Zapletal Jan

    • Delegát: Peřinka Jiří

    • Hřiště: tráva

    • Diváků: 150

    • Datum: Neděle 21. 4. 2024 10:15

    • Číslo utkání: 2023003A1A2408

    • Rozhodčí: Dorušák Petr - Silný Zdeněk, Vejtasa Simon

    • Delegát: Machala Martin

    • Hřiště: Kunovice-tráva

    • Diváků: 87

    • Datum: Neděle 21. 4. 2024 10:15

    • Číslo utkání: 2023003A1A2409

    • Rozhodčí: Cieslar Ondřej - Dorotík Jan, Marek Daniel

    • Delegát: Langhammer Luděk

    • Hřiště: tráva

    • Diváků: 142

    • Datum: Neděle 21. 4. 2024 10:30

    • Číslo utkání: 2023003A1A2406

    • Rozhodčí: Slabý Jiří - Řezníček Tomáš, Ehrenberger Tomáš

    • Delegát: Volek Stanislav

    • Hřiště: Areál Vl.Marečka-tráva

    • Diváků: 75