19. 5. 2024 17:00, 24.kolo, Okresní přebor muži

  1. Ryšavý Vlastimil (penalta)

    5.
  2. Vlček Jan

    14.
  3. Okleštěk Tomáš

    17.
  4. Moravec Jan

    17.
  5. Moravec Jan

    36.
  6. Simr Pavel

    57.
  7. Moravec Jan

    75.
  8. Schuster Aleš

    85.
  9. Dufek Jan

    90.

Číslo utkání: 2023623A1A2401. Rozhodčí: Smekal Roman – Toman Miloš, Panovský Zdeněk. Hřiště: Moravské Knínice. Diváků: 80.

M. Knínice

# P Jméno ŽK ČK
71 B Záleský David
2 N Schuster Aleš
3 N Knapek Roman
5 N Baran Martin
6 N Vlček Jan 60
8 N Okleštěk Tomáš 46
9 N Dančák Květoslav [K] 73
10 N Simr Pavel 73
11 N Imrich Martin
14 N Moravec Jan
19 N Ryšavý Vlastimil 60
# P Náhradníci ŽK ČK
4 N Albert Pavel 46
15 N Dančák Martin 73
16 N Kunc Aleš 73
21 N Dufek Jan 60
24 N Binder Pavel
25 N Huška Jiří
26 N Bohdálek Dušan 60

Kupařovice

# P Jméno ŽK ČK
17 B Klusáček Lukáš
2 N Janíček David
4 N Dobrovolný Jakub
6 N Kratochvíl Jakub
7 N Janíček Richard
11 N Špaček Tomáš
12 N Schoř Ondřej
13 N Musteata Sergiu 80
14 N Oulehla Kamil [K]
18 N Oulehla Petr 75
19 N Maléř Jan
# P Náhradníci ŽK ČK
5 N Raus David 75
15 N Šťastný Matěj
16 N Wolgemut Zdeněk 80

Další zápasy kola

    • Datum: Sobota 18. 5. 2024 17:00

    • Číslo utkání: 2023623A1A2404

    • Rozhodčí: Lang David - Matyáš Vojtěch, Ondrouch Martin

    • Hřiště: Hrušovany u Brna

    • Diváků: 150

    • Datum: Sobota 18. 5. 2024 17:00

    • Číslo utkání: 2023623A1A2402

    • Rozhodčí: Havlíček Andrej - Pašek Jiří, Stuchlík Vladislav

    • Hřiště: Dolní Kounice

    • Diváků: 80

    • Datum: Neděle 19. 5. 2024 17:00

    • Číslo utkání: 2023623A1A2403

    • Rozhodčí: Pelikán Ondřej - Pelikán Lukáš, Pelikán Marek

    • Hřiště: Ochoz u Brna

    • Diváků: 150

    • Modřice
    • Blažovice
    3:0

    Poznámka: UT3G, tráva

    • Datum: Neděle 19. 5. 2024 17:00

    • Číslo utkání: 2023623A1A2405

    • Rozhodčí: Jankes David - Hrabal Jan, Paulík Tomáš

    • Hřiště: Modřice - ÚT 3G

    • Diváků: 100

    • Datum: Neděle 19. 5. 2024 17:00

    • Číslo utkání: 2023623A1A2406

    • Rozhodčí: Tomsa Jindřich - Leitgeb Petr, Leitgeb Matyáš

    • Hřiště: Pozořice

    • Diváků: 100

    • Datum: Neděle 19. 5. 2024 17:00

    • Číslo utkání: 2023623A1A2407

    • Rozhodčí: Antoš Lukáš - Mikš Filip, Lang David

    • Delegát: Kundelius Ladislav

    • Hřiště: Vev. Bitýška

    • Diváků: 200