19. 5. 2024 14:00, 25.kolo, Okresní přebor

  1. Ploc Jakub

    15.
  2. Hronský Lukáš

    20.
  3. Růžička David

    23.
  4. Mazour Tomáš

    28.
  5. Ploc Jakub

    44.
  6. Šváb Filip

    64.
  7. Hruška Miroslav

    66.
  8. Hruška Miroslav

    76.

Číslo utkání: 2023211A1A2507. Rozhodčí: Žydyk Jura – Völfel Jakub. Hřiště: Mezno. Diváků: 68.

TJ Sokol Mezno

# P Jméno ŽK ČK
99 B Čeněk Karel
9 N Ploc Jiří 41
2 N Růžička David [K]
3 N Eliáš Michal
5 N Ploc Jakub
11 N Šváb Filip
14 N Helma Filip
10 N Šváb Michal
4 N Mikolášik Ondřej 70
18 N Babický Jan
7 N Mazour Tomáš 79
# P Náhradníci ŽK ČK
6 N Törkel Jan
16 N Peršín Patrik 79
15 N Dvořák Jaroslav 70
12 N Eliáš Lukáš

SK Pyšely

# P Jméno ŽK ČK
1 B Plocek Matyáš
5 N Hronský Lukáš 87
16 N Křivohlavý Roman 83
6 N Svoboda Ondřej
4 N Jelínek Jan
17 N Urban Ondřej [K] 38
3 N Schubert Jan
14 N Šimeček Jaroslav
18 N Bakeš Ladislav
11 N Hruška Miroslav
8 N Křivohlavý Roman
# P Náhradníci ŽK ČK
13 N Páša Daniel 87
9 N Havlín Petr 83

Další zápasy kola

    • Datum: Sobota 18. 5. 2024 17:00

    • Číslo utkání: 2023211A1A2501

    • Rozhodčí: Rezek Milan - Matoušek Pavel, Daněk Daniel

    • Delegát: Švejda Václav

    • Hřiště: Přestavlky

    • Diváků: 80

    • Datum: Sobota 18. 5. 2024 17:00

    • Číslo utkání: 2023211A1A2505

    • Rozhodčí: Staško Slavomír - Jelínek František

    • Hřiště: Bílkovice

    • Diváků: 55

    • Datum: Sobota 18. 5. 2024 17:00

    • Číslo utkání: 2023211A1A2506

    • Rozhodčí: Štika Ondřej - Völfel Jakub, Berenda Karel

    • Hřiště: Divišov

    • Diváků: 80

    • Datum: Sobota 18. 5. 2024 17:00

    • Číslo utkání: 2023211A1A2503

    • Rozhodčí: Smrčka Daniel - Procházka Filip, Fara Petr

    • Delegát: Jedlička Karel

    • Hřiště: Kondrac

    • Diváků: 121

    • Datum: Neděle 19. 5. 2024 15:00

    • Číslo utkání: 2023211A1A2504

    • Rozhodčí: Fillip Marek - Neužil Václav, Daněk Daniel

    • Delegát: Macháček Martin

    • Hřiště: Nespeky

    • Diváků: 95

    • Datum: Neděle 19. 5. 2024 17:00

    • Číslo utkání: 2023211A1A2502

    • Rozhodčí: Škvor Pavel - Matoušek Pavel, Berenda Karel

    • Delegát: Vovsík Aleš

    • Hřiště: Struhařov

    • Diváků: 100