10. 11. 2023 18:00, 15.kolo, Krajský přebor mužů

  1. Heller David

    17.
  2. Štych Petr

    22.
  3. Treml Jan

    60.
  4. Hatina Tomáš

    67.
  5. Šimáně Zdeněk

    68.
  6. Treml Jan

    70.

Číslo utkání: 2023320A1A1504. Rozhodčí: Molek Eduard – Adámek Filip, Cupl Patrik. Hřiště: Petřín / UMT+UO. Diváků: 80.

SK PETŘÍN PLZEŇ B

# P Jméno ŽK ČK
29 B Velát Václav
5 N Brož Martin
6 N Trojovský Martin [K]
19 N Rada Adam
28 N Voves Dominik
18 N Heller David
9 N Hrdina David 46
21 N Kolář Ondřej 46
16 N Maxa Lukáš
10 N Hájek Josef 46
26 N Jandoš Marek 78
# P Náhradníci ŽK ČK
23 N Šimáně Zdeněk 46
14 N Treml Jan 46
2 N Tříska Dominik 46
11 N Veselý Jakub 78

TJ Slavoj Mýto

# P Jméno ŽK ČK
1 B Vild Jan [K]
8 N Chvála Richard
14 N Melka Jan
15 N Melka Matěj
13 N Lenk Matěj 61
2 N Mařík Matyáš
9 N Štych Petr
7 N Prach Matyáš 75
3 N Hatina Tomáš
5 N Lenk Jakub
10 N Hereit Jiří 78
# P Náhradníci ŽK ČK
6 N Otec Jiří 78
11 N Mašek Jan
12 N Fair Milan 75
17 N Lang Roman 61
18 N Kellner Matěj
21 N Zemánek Jan

Další zápasy kola

    • Datum: Sobota 11. 11. 2023 10:15

    • Číslo utkání: 2023320A1A1501

    • Rozhodčí: Adámek Filip - Bogdan Gabriel, Mudra Zdeněk

    • Delegát: Pastyřík Vladimír

    • Hřiště: Horní Bříza/tráva

    • Diváků: 100

    • Datum: Sobota 11. 11. 2023 10:30

    • Číslo utkání: 2023320A1A1506

    • Rozhodčí: Fillinger Miloš - Šimek František, Krůs František

    • Hřiště: Kaznějov/tráva

    • Diváků: 100

    • Datum: Sobota 11. 11. 2023 14:00

    • Číslo utkání: 2023320A1A1507

    • Rozhodčí: Krůs František - Fillinger Miloš, Šimek František

    • Delegát: Kafka Václav

    • Hřiště: Stříbro/tráva

    • Diváků: 60

    • Datum: Sobota 11. 11. 2023 14:00

    • Číslo utkání: 2023320A1A1508

    • Rozhodčí: Lapák Zdeněk - Šálková Helena, Strejcová Tereza

    • Delegát: Vomastek Daniel

    • Hřiště: Černice/tráva

    • Diváků: 60

    • Datum: Sobota 11. 11. 2023 14:00

    • Číslo utkání: 2023320A1A1505

    • Rozhodčí: Křen Jiří - Molek Eduard, Mifková Hedvika

    • Hřiště: Zruč/tráva

    • Diváků: 80

    • Datum: Sobota 11. 11. 2023 14:00

    • Číslo utkání: 2023320A1A1503

    • Rozhodčí: Mudra Zdeněk - Bogdan Gabriel, Adámek Filip

    • Hřiště: Vejprnice/tráva

    • Diváků: 80

    • Datum: Neděle 12. 11. 2023 14:00

    • Číslo utkání: 2023320A1A1502

    • Rozhodčí: Bogdan Gabriel - Křen Jiří, Molek Eduard

    • Hřiště: Holýšov/tráva

    • Diváků: 70

spor bahis siteleri