7. 10. 2023 13:00, 8.kolo, I.A třída

6:1

(2:0)

  1. Cverčko Matěj

    18.
  2. Frič Josef

    36.
  3. Cverčko Matěj

    53.
  4. Frič Josef

    66.
  5. Slakoper Daniel

    68.
  6. Frič Josef

    70.
  7. Bigaz Šimon

    87.

Číslo utkání: 2023410A2A0803. Rozhodčí: Godža Ladislav – Sieber Josef, Vu David. Hřiště: Skalná - tráva č.1. Diváků: 90.

Skalná

# P Jméno ŽK ČK
44 B Kirch Robin 68
2 O Peterka Vlastimil 61
16 O Mariánus Patrik [K]
4 O Mizera Václav
12 O Lompas Yurii 84
5 Z Votruba Bořek 24
3 Z Bigaz Šimon
6 Z Frič Jakub 29 74
9 Z Frič Josef
11 Ú Novák František 46
15 Ú Cverčko Matěj 72
# P Náhradníci ŽK ČK
7 Ú Kirch Martin 74
10 Ú Hajmacher Tomáš 61
13 Z Vodrážka Jiří 46
14 O Šabík Patrik 84
8 O Frič Josef
29 B Brabec Jakub

Loket

# P Jméno ŽK ČK
30 B Šour Vít
3 O Sedláček Jakub
4 O Hlavsa Jan 72
5 Z Štěpán Jan 77
7 Z Kolesnáč Marian
6 Z Hoch Aleš 24
8 Z Pokorný Jiří
9 Ú Slakoper Daniel [K] 24
17 Z Klásek Tomáš
27 Z Nykodým Marek 78
19 O Ungr Radek 68
# P Náhradníci ŽK ČK
2 O Drahozal Jiří
11 Z Pavlovský Michal 72
13 N Blümel Lukáš
15 N Kolesnáč Marian
12 N Lánský Martin
14 N Dvořák Miroslav 77

Další zápasy kola

    • Datum: Sobota 7. 10. 2023 10:30

    • Číslo utkání: 2023410A2A0802

    • Rozhodčí: Vokoun Tomáš - Pacelt Robert, Tichota Martin

    • Hřiště: Kraslice

    • Diváků: 80

    • D.Rychnov
    • Svatava
    0:3

    Poznámka: 3 hod. před ÚZ

    • Datum: Sobota 7. 10. 2023 13:00

    • Číslo utkání: 2023410A2A0801

    • Rozhodčí: Vojnovič Michal - Lhotková Veronika, Špaček Roman

    • Delegát: Královec Pavel

    • Hřiště: D.Rychnov

    • Diváků: 50

    • Aš/Hazlov
    • Fr.Lázně
    2:9

    Poznámka: 3 hod. před ÚZ

    • Datum: Sobota 7. 10. 2023 13:00

    • Číslo utkání: 2023410A2A0805

    • Rozhodčí: Hrnčál Jiří - Szendi Bohumil, Richter Miloš

    • Hřiště: Střelnice

    • Diváků: 100

    • Datum: Sobota 7. 10. 2023 16:00

    • Číslo utkání: 2023410A2A0806

    • Rozhodčí: Chrástecký František - Talpáš Petr, Nehasil Lukáš

    • Hřiště: Pila

    • Diváků: 100

    • Datum: Neděle 8. 10. 2023 16:00

    • Číslo utkání: 2023410A2A0807

    • Rozhodčí: Pachtová Michaela - Furiš Adam, Vokoun Tomáš

    • Delegát: Vošmik Václav

    • Hřiště: B. Němcové / UMT

    • Diváků: 20

    • Datum: Neděle 8. 10. 2023 17:00

    • Číslo utkání: 2023410A2A0804

    • Rozhodčí: Godža Ladislav - Vu David, Pacelt Robert

    • Hřiště: Hvězda Cheb / UMT + UO

    • Diváků: 230