1. 5. 2024 12:15, 18.kolo, KALMAN TRADE Krajský přebor mladší dorost

  1. Mravec Marcel

    7.
  2. Tengler Tomáš

    14.
  3. Mravec Marcel

    30.
  4. Ručka Matěj

    55.
  5. Ručka Matěj

    75.
  6. Malohlava Daniel

    77.

Číslo utkání: 2023810D1A1803. Rozhodčí: Mudra Josef. Hřiště: Staříč. Diváků: 35.

FK Frýdek-Místek B

# P Jméno ŽK ČK
1 B Šrubař Marek
2 N Bojda Sebastián [K]
3 N Hlavatík Lukáš
5 N Matýsek Vojtěch
7 N Malohlava Daniel
9 N Rek Tomáš
15 N Ručka Matěj
11 N Mravec Marcel
13 N Šištík Karel
14 N Czene Patrik
17 N Tengler Tomáš
# P Náhradníci ŽK ČK
6 N Horňák Matyáš
8 N Majer Vojtěch
16 N Vaculík Maxim

Darkovičky

# P Jméno ŽK ČK
22 B Smolka František [K]
2 Z Hasala Tomáš
3 Z Ďurian Tomáš
4 Z Lišaník Martin
6 Ú Janoš Šimon
7 O Pytlík Richard
8 O Szczurek Jakub
10 Z Vjačka Robin
5 Ú Kubík Lukáš
14 Z Kučatý Šimon
13 Z Skyba Patrik
# P Náhradníci ŽK ČK
9 Z Redzina Filip
15 Ú Malina Michal
12 Z Šariška Jakub
16 O Hrubý Jakub
18 Ú Rumpa Mikuláš
11 O Neckář Matěj
17 N Martiník Tadeáš

Další zápasy kola

    • Datum: Sobota 20. 4. 2024 13:45

    • Číslo utkání: 2023810D1A1807

    • Rozhodčí: Lojek Jakub

    • Hřiště: UT Horní Suchá

    • Diváků: 20

    • Velká Polom
    • Frenštát p. R.
    2:0

    Poznámka: / , Původní termín: 21.04.2024 12:15

    • Datum: Sobota 20. 4. 2024 16:45

    • Číslo utkání: 2023810D1A1806

    • Rozhodčí: Brezovský Ondřej

    • Hřiště: tráva

    • Diváků: 38

    • Datum: Neděle 21. 4. 2024 11:45

    • Číslo utkání: 2023810D1A1804

    • Rozhodčí: Ražný Jan

    • Hřiště: UT - Hlubina

    • Diváků: 15

    • Datum: Neděle 21. 4. 2024 12:15

    • Číslo utkání: 2023810D1A1805

    • Rozhodčí: Kubáček Vojtěch

    • Hřiště: tráva

    • Diváků: 25

    • Datum: Neděle 21. 4. 2024 12:15

    • Číslo utkání: 2023810D1A1801

    • Rozhodčí: Štěpaňuk Miroslav

    • Hřiště: Bruntál, UMT

    • Diváků: 25

    • Datum: Neděle 21. 4. 2024 12:15

    • Číslo utkání: 2023810D1A1802

    • Rozhodčí: Horáková Renáta

    • Hřiště: tráva

    • Diváků: 40