9. 6. 2024 10:15, 31.kolo, MSFL

3:0

(0:0)

  1. Brzóska Pawel

    67.
  2. Jurga Daniel

    72.
  3. Bielan Marek (penalta)

    87.

Číslo utkání: 2023003A1A3105. Rozhodčí: Cieslar Ondřej – Kolář Jaroslav, Lukašík Petr. Delegát: Langhammer Luděk. Hřiště: Kovona. Diváků: 150.

Karviná B

# P Jméno ŽK ČK
1 B Ulihanets Viktor
7 N Molitorisz Matyáš 56
8 N Zdunek Pawel Karol 56
9 N Motyčka David
16 N Jurga Daniel 80
17 N Brzóska Pawel [K]
19 N Kačor Pavel 90
22 N Baumgartner Daniel 80
26 N Byrtus Šimon
32 N Bielan Marek
55 N Vavřík Vít
# P Náhradníci ŽK ČK
2 N Peter Desmond Chiemela 80
6 N Alokhin Andrii 56
12 N Santos Leite Kauan Marlon 56
25 N Schovanec Ondřej 90
33 N Skryhun Vladyslav 80

Hranice

# P Jméno ŽK ČK
1 B Tomečka Jakub 87
4 N Vavřík Petr 89
7 N Pak Vojtěch
8 N Kuchař Michal [K]
9 N Grygar Daniel 10
10 N Jasenský Adam
11 N Vymětalík Matěj 51 74
14 N Červenka Petr 46
16 N Koláček David
18 N Rolinc Jakub
21 N Ilic Ilija 82
# P Náhradníci ŽK ČK
2 N Kunovský Radim 74
15 N Seidl Vít
17 N Šíbal Marek
19 N Opatřil Dominik 46
22 N Riedl Radim 82
23 N Pečeňa Vojtěch
24 B Andres Josef

Další zápasy kola

    • Datum: Pátek 7. 6. 2024 17:00

    • Číslo utkání: 2023003A1A3101

    • Rozhodčí: Mikeska Karel - Dudek Matěj, Jurajda David

    • Delegát: Prokop Jan

    • Hřiště: tráva

    • Diváků: 212

    • Hodonín.
    • Blansko.
    0:0

    Poznámka: , Původní termín: 08.06.2024 17:00

    • Datum: Pátek 7. 6. 2024 17:30

    • Číslo utkání: 2023003A1A3106

    • Rozhodčí: Čampišová Natálie - Cieslar Ondřej, Ehrenberger Tomáš

    • Delegát: Piňos Karel

    • Hřiště: Hodonín, J.Suka-tráva

    • Diváků: 225

    • Rosice
    • HLUČÍN
    2:0

    Poznámka: , Původní termín: 08.06.2024 17:00

    • Datum: Pátek 7. 6. 2024 18:00

    • Číslo utkání: 2023003A1A3102

    • Rozhodčí: Habermann Lubomír - Marek Daniel, Budovič Pavel

    • Delegát: Karas Petr

    • Hřiště: tráva

    • Diváků: 120

    • Datum: Sobota 8. 6. 2024 10:15

    • Číslo utkání: 2023003A1A3109

    • Rozhodčí: Tomanec Josef - Svoboda Tomáš, Mayer Petr

    • Delegát: Ondračka Milan

    • Hřiště: Tyršova 214, Třinec

    • Diváků: 312

    • Datum: Sobota 8. 6. 2024 17:00

    • Číslo utkání: 2023003A1A3107

    • Rozhodčí: Grečmal Michal - Ehrenberger Tomáš, Malý Tomáš

    • Delegát: Juřička Jiří

    • Hřiště: Stadion Stovky

    • Diváků: 189

    • Frýdlant n.O.
    • Uherský Brod
    1:4

    Poznámka: Frýdlant n. O.

    • Datum: Sobota 8. 6. 2024 17:00

    • Číslo utkání: 2023003A1A3108

    • Rozhodčí: Vejtasa Simon - Slováček Adam, Godfryd Vojtěch

    • Delegát: Ludvík Radim

    • Hřiště: Frýdlant-tráva

    • Diváků: 317

    • Datum: Neděle 9. 6. 2024 10:15

    • Číslo utkání: 2023003A1A3103

    • Rozhodčí: Mayer Jan - Dorotík Jan, Svoboda Tomáš

    • Delegát: Vlčnovský Zbyněk

    • Hřiště: Kunovice-tráva

    • Diváků: 129

    • Datum: Neděle 9. 6. 2024 10:15

    • Číslo utkání: 2023003A1A3104

    • Rozhodčí: Mankovecký Tomáš - Mikeska Karel, Jurajda David

    • Delegát: Káňa Jaroslav

    • Hřiště: tráva

    • Diváků: 206