5. 5. 2024 16:30, 24.kolo, Krajský přebor muži

  1. Skopal Jiří

    34.
  2. Kaďorek Lukáš

    48.
  3. Skopal Jiří

    54.
  4. Skopal Jiří (penalta)

    72.
  5. Fleischmann Filip

    75.
  6. Složil Alfred

    88.
  7. Král Matěj

    90.

Číslo utkání: 2023710A1A2401. Rozhodčí: Svoboda Radek – Vít Vojtěch, Aberle Jiří. Hřiště: Bohuňovice,tráva. Diváků: 215.

Sokol Bohuňovice

# P Jméno ŽK ČK
1 B Sedlák Ondřej
15 N Kožuch David
4 N Pavlica Michal 58
5 N Čapek Michal [K]
6 N Tománek Aleš
7 N Rozman Vojtěch 76
9 N Šiška Tomáš
10 N Žajgla David 58
12 N Král Matěj
13 N Kopecký Radim 76
16 N Veselský Lukáš 72 76
# P Náhradníci ŽK ČK
3 N Linek Josef 58
8 N Gold Michal 76
11 N Ambrozek Jakub 58
14 N Šmirják Jakub
2 N Techet Tomáš 76
25 B Šimek Martin
17 N Stráněl Vojtěch 76

Brodek u Přerova

# P Jméno ŽK ČK
1 B Nakládal Vojtěch
2 N Žídek David
3 N Glauder Adam
18 N Buček Ondřej [K]
6 N Kus Tomáš 13
7 N Fleischmann Filip
8 N Kaďorek Lukáš
10 N Složil Alfred
13 N Bundil Petr 63
14 N Šebesta Filip
15 N Skopal Jiří
# P Náhradníci ŽK ČK
5 N Urbášek Štěpán 13
11 N Cetkovský Vítězslav 63
12 N Krátky Michal
23 N Matůšů Jan

Další zápasy kola

    • Datum: Sobota 4. 5. 2024 10:30

    • Číslo utkání: 2023710A1A2403

    • Rozhodčí: Milek Martin - Ondráček Jakub, Svoboda Radek

    • Delegát: Žák Ludvík

    • Hřiště: Litovel,tráva

    • Diváků: 55

    • Datum: Sobota 4. 5. 2024 16:30

    • Číslo utkání: 2023710A1A2406

    • Rozhodčí: Winkler Tomáš - Bašný Petr, Kundrát Ladislav

    • Hřiště: Želatovice

    • Diváků: 95

    • Datum: Sobota 4. 5. 2024 16:30

    • Číslo utkání: 2023710A1A2408

    • Rozhodčí: Šteier Michal - Kouřílek Martin, Pekárek Roman

    • Delegát: Januš Václav

    • Hřiště: Rapotín

    • Diváků: 385

    • Datum: Sobota 4. 5. 2024 16:30

    • Číslo utkání: 2023710A1A2402

    • Rozhodčí: Ondráček Jakub - Svoboda Radek, Milek Martin

    • Delegát: Samek Lubomír

    • Hřiště: Mohelnice,tráva

    • Diváků: 123

    • Datum: Neděle 5. 5. 2024 16:30

    • Číslo utkání: 2023710A1A2407

    • Rozhodčí: Kouřílek Martin - Winkler Tomáš, Vilímek Šimon

    • Delegát: Vyroubal Petr

    • Hřiště: Čechovice, tráva

    • Diváků: 236

    • Datum: Neděle 5. 5. 2024 16:30

    • Číslo utkání: 2023710A1A2404

    • Rozhodčí: Křepský Michal - Konečný Miroslav, Vičar Martin

    • Hřiště: Medlov

    • Diváků: 145

    • Datum: Neděle 5. 5. 2024 16:30

    • Číslo utkání: 2023710A1A2405

    • Rozhodčí: Sedláček Libor - Slota Marek, Pekárek Roman

    • Hřiště: Konice, UMTRA

    • Diváků: 145