1. 6. 2024 17:00, 25.kolo, I.A třída mužů - sk."A"

  1. Král Matěj

    5.
  2. Král Matěj

    13.
  3. Konečný Lukáš

    82.

Číslo utkání: 2023310A2A2504. Rozhodčí: Rothschedl David – Tomaň Lukáš, Braťka Vojtěch. Hřiště: Čkyně. Diváků: 105.

SK Čkyně

# P Jméno ŽK ČK
1 B Miklas Petr
3 N Turek Václav [K] 65
4 N Červený Ondřej
5 N Kuta Marek
6 N Chalupa Martin 4
7 N Mikeš Michal 66
11 N Tipanic Sebastian 51
15 N Král Josef
17 N Miklas Miroslav
18 N Bujok Antonín
2 N Chvál David
# P Náhradníci ŽK ČK
19 N Chalupa Lukáš 65
13 N Děd Tomáš 51

SK Zlatá Koruna

# P Jméno ŽK ČK
27 B Trnka Michal
3 O Wagner Jakub
4 O Kroupa Michal
6 O Kollár Martin 60
7 Ú Konečný Lukáš
11 Ú Král Matěj 78
9 Z Šebelka Jan [K]
12 O Svoboda Martin 45
19 Z Persán František
17 Z Kroneisl Marek 69
18 N Voráček Lukáš 66
# P Náhradníci ŽK ČK
8 Ú Beránek Václav
5 O Miletić Boban 78
13 Ú Matúš Lukáš
31 B Votýpka Martin
15 O Weinhard Tomáš 77 69

Další zápasy kola

    • Kaplice
    • Slavoj Hrdějovice
    4:0

    Poznámka: / , Původní termín: 02.06.2024 17:00

    • Datum: Pátek 31. 5. 2024 17:30

    • Číslo utkání: 2023310A2A2501

    • Rozhodčí: Izugrafov Svjatoslav - Tupý Petr, Hnilička Jaroslav

    • Hřiště: Kaplice

    • Diváků: 175

    • Datum: Sobota 1. 6. 2024 10:15

    • Číslo utkání: 2023310A2A2502

    • Rozhodčí: Ovčáček Josef - Crkva Robert, Jelínek Ladislav

    • Hřiště: Prachatice

    • Diváků: 40

    • Datum: Sobota 1. 6. 2024 13:30

    • Číslo utkání: 2023310A2A2506

    • Rozhodčí: Tomaň Lukáš - Rothschedl David, Braťka Vojtěch

    • Delegát: Albrecht Václav

    • Hřiště: Sousedovice

    • Diváků: 100

    • Datum: Sobota 1. 6. 2024 17:00

    • Číslo utkání: 2023310A2A2507

    • Rozhodčí: Jelínek Ladislav - Mrosko Tomáš, Ryneš Vladimír

    • Delegát: Vrzal Josef

    • Hřiště: Boršov

    • Diváků: 120

    • Datum: Neděle 2. 6. 2024 17:00

    • Číslo utkání: 2023310A2A2505

    • Rozhodčí: Mrosko Tomáš - Ovčáček Josef, Zabilka Luboš

    • Hřiště: Strunkovice

    • Diváků: 150

    • Datum: Neděle 2. 6. 2024 17:00

    • Číslo utkání: 2023310A2A2503

    • Rozhodčí: Nedvěd Petr - Ondřej Adam, Ryklík Filip

    • Delegát: Chlaň Jaromír

    • Hřiště: K. Újezd

    • Diváků: 120