23. 3. 2024 15:00, 20.kolo, MSFL

0:3

(0:2)

  1. Rolinc Jakub

    12.
  2. Jasenský Adam

    44.
  3. Rolinc Jakub (penalta)

    83.

Číslo utkání: 2023003A1A2002. Rozhodčí: Mrázek Peter – Řezníček Tomáš, Čampišová Natálie. Delegát: Piňos Karel. Hřiště: Brno, Loosova. Diváků: 200.

START Brno

# P Jméno ŽK ČK
22 B Špelda Adam
5 O Pus Danyil
6 Z Papež Martin 37
8 O Duda Petr 65
9 O Praks Tomáš
10 Ú Rogožan Lukáš 90
19 Z Vantuch Simon 70
21 Z Strnad Damián
74 Z Šumbera Šimon [K]
77 Ú Hladký Marcel 83
88 O Savchuk Nazar 46
# P Náhradníci ŽK ČK
2 Z Kaláb Lukáš 90
7 Z Brzobohatý Tomáš
15 Z Drenka Marek 46
18 Ú Svoboda Petr 70
23 Z Kos Lukáš 83
1 B Krajíček Marcel

Hranice

# P Jméno ŽK ČK
1 B Tomečka Jakub
4 N Vavřík Petr
5 N Cverna Václav
6 N Kundrát Radim [K]
9 N Grygar Daniel 73 86
10 N Jasenský Adam
11 N Vymětalík Matěj 88
14 N Červenka Petr 70
16 N Koláček David
18 N Rolinc Jakub 86
19 N Opatřil Dominik
# P Náhradníci ŽK ČK
2 N Kunovský Radim 86
7 N Pak Vojtěch 70
8 N Kuchař Michal 88
17 N Šíbal Marek
20 N Zdražil Lukáš 86
23 N Pečeňa Vojtěch
24 B Andres Josef

Další zápasy kola

    • Datum: Pátek 22. 3. 2024 16:00

    • Číslo utkání: 2023003A1A2001

    • Rozhodčí: Proske Zbyněk - Grečmal Michal, Zapletal Jan

    • Delegát: Skřítecký Aleš

    • Hřiště: tráva

    • Diváků: 180

    • Datum: Pátek 22. 3. 2024 17:00

    • Číslo utkání: 2023003A1A2003

    • Rozhodčí: Mankovecký Tomáš - Dudek Matěj, Malý Tomáš

    • Delegát: Samek Lubomír

    • Hřiště: tráva

    • Diváků: 315

    • SLOVÁCKO B
    • Baník Ostrava B.
    1:1

    Poznámka: UMT Kunovice

    • Datum: Sobota 23. 3. 2024 10:15

    • Číslo utkání: 2023003A1A2006

    • Rozhodčí: Machorek Jakub - Tomanec Josef, Prokůpek Kamil

    • Delegát: Prokop Jan

    • Hřiště: Kunovice-tráva

    • Diváků: 122

    • Datum: Sobota 23. 3. 2024 15:00

    • Číslo utkání: 2023003A1A2009

    • Rozhodčí: Kostelník Tomáš - Svoboda Tomáš, Poláček David

    • Delegát: Šišma Ondřej

    • Hřiště: Hodonín, J.Suka-tráva

    • Diváků: 150

    • Rosice
    • Uherský Brod
    4:0

    Poznámka: , Původní termín: 23.03.2024 15:00

    • Datum: Sobota 23. 3. 2024 16:00

    • Číslo utkání: 2023003A1A2005

    • Rozhodčí: Terber Ondřej - Landsman David, Nápravník Jan

    • Delegát: Volf Rudolf

    • Hřiště: tráva

    • Diváků: 130

    • Datum: Neděle 24. 3. 2024 10:15

    • Číslo utkání: 2023003A1A2007

    • Rozhodčí: Slabý Jiří - Vejtasa Simon, Labaš Roman

    • Delegát: Kratochvíl Jiří

    • Hřiště: Uničov-tráva

    • Diváků: 217

    • Datum: Neděle 24. 3. 2024 10:15

    • Číslo utkání: 2023003A1A2008

    • Rozhodčí: Mayer Petr - Mikeska Karel, Lukašík Petr

    • Delegát: Blažek Vladimír

    • Hřiště: Kovona

    • Diváků: 124

    • Zlín B
    • Znojmo
    1:0

    Poznámka: UMT VRŠAVA

    • Datum: Neděle 24. 3. 2024 10:30

    • Číslo utkání: 2023003A1A2004

    • Rozhodčí: Tomanec Josef - Drozdy Luboš, Vlk Ondřej

    • Delegát: Machala Martin

    • Hřiště: UT Vršava

    • Diváků: 160