24. 9. 2023 15:00, 8.kolo, Okresní přebor muži

  1. Vodička Lukáš

    41.
  2. Suchý Miroslav

    63.

Číslo utkání: 2023531A1A0805. Rozhodčí: Čermák Jiří – Málek Patrik, Pemčák Róbert. Hřiště: Kameničky. Diváků: 52.

Kameničky

# P Jméno ŽK ČK
23 B Hloušek Zdeněk
4 N Řezníček Petr
6 N Sadílek Jiří 63
7 N Nekvinda Josef
8 N Adámek Dalibor
10 N Horák Jan [K] 90
11 N Vodička Lukáš 86
13 N Rybička Tomáš 74
15 N Adámek Petr 82
16 N Hromádko David 67
17 N Vamberský Martin
# P Náhradníci ŽK ČK
2 N Bureš Martin 67
3 N Bureš Tomáš 82
5 N Hromádko Michal
12 N Vařečka Jan 86
14 N Adámek Martin 63
1 N Bambuch Mirek

Dřenice A

# P Jméno ŽK ČK
1 B Vrbka David 40
5 N Popelka Petr 40
13 N Martinec Ondřej
7 N Holub Radim
9 N Kopecký Martin 58
19 N Mattuš Dušan [K] 6
15 N Hybeš Jakub
14 N Hrachovina Jaromír
17 N Suchý Miroslav 83
11 N Koucký Jaroslav
3 N Adámek Jiří
# P Náhradníci ŽK ČK
6 N Čapek Denis
4 N Hybeš Martin

Další zápasy kola

    • Datum: Sobota 23. 9. 2023 16:30

    • Číslo utkání: 2023531A1A0804

    • Rozhodčí: Šmaha Martin - Filipi Vojtěch, Kudyn Milan

    • Hřiště: Vítanov

    • Diváků: 80

    • Datum: Sobota 23. 9. 2023 16:30

    • Číslo utkání: 2023531A1A0806

    • Rozhodčí: Jelínek Filip - Horák Milan, Vávra Petr

    • Hřiště: Heřmanův Městec

    • Diváků: 85

    • Datum: Sobota 23. 9. 2023 16:30

    • Číslo utkání: 2023531A1A0801

    • Rozhodčí: Prokop Lukáš - Vaníček David, Pokorný Roman

    • Hřiště: Chroustovice

    • Diváků: 50

    • Datum: Sobota 23. 9. 2023 16:30

    • Číslo utkání: 2023531A1A0802

    • Rozhodčí: Kostka Martin - Tůma Filip, Šeps Martin

    • Hřiště: Chrast

    • Diváků: 98

    • Datum: Neděle 24. 9. 2023 16:30

    • Číslo utkání: 2023531A1A0807

    • Rozhodčí: Kutřín Jaroslav - Šeps Martin, Brandstein René

    • Hřiště: Tuněchody

    • Diváků: 50

    • Datum: Neděle 24. 9. 2023 16:30

    • Číslo utkání: 2023531A1A0803

    • Rozhodčí: Kadeřávek Josef - Horký Šimon, Kučera Ondřej

    • Hřiště: Kočí

    • Diváků: 120