11. 11. 2023 14:00, 15.kolo, Krajský přebor mužů

  1. Boháč Adam

    9.
  2. Boháč Adam

    13.
  3. Motyčák Josef

    16.
  4. Kroc David

    57.
  5. Kroc David

    78.

Číslo utkání: 2023320A1A1505. Rozhodčí: Křen Jiří – Molek Eduard, Mifková Hedvika. Hřiště: Zruč/tráva. Diváků: 80.

TJ Zruč

# P Jméno ŽK ČK
23 B Fořt Jakub 78
6 N Pavel Vilém
5 N Pechman Marek
11 N Boháč Adam
13 N Fryček Martin
15 N Mašek Ondřej 82
12 N Mošna Matěj 90
3 N Lang Matyáš
10 N Král Adam [K] 75
17 N Motyčák Josef 71
16 N Šesták Martin 71
# P Náhradníci ŽK ČK
2 N Dyk Jiří
9 N Šnajdr Jakub 71
14 N Kuneš Daniel 90
8 N Kraus Michal 71
4 N Penven Alexandre

TJ Sokol Radnice

# P Jméno ŽK ČK
26 B Volák Jakub
9 O Kroc David
10 Ú Huttr Šimon 62
11 O Krč Michal
4 Ú Rýdl David [K] 47
12 N Poláček František 54 78
7 Ú Svoboda Matěj 62
13 Ú Habr Martin 62
18 Ú Fencl Daniel
6 N Krč Daniel
20 N Kroc Tomáš 84
# P Náhradníci ŽK ČK
69 B Spěváček Tomáš
19 Ú Aubrecht Lukáš 62
16 Ú Spěváček Petr 62
15 Ú Valenta Pavel 84
14 Ú Vaščák Jan 62
8 N Esterka Jan
5 Ú Brož Lukáš 78

Další zápasy kola

    • SK PETŘÍN PLZEŇ B
    • TJ Slavoj Mýto
    4:2

    Poznámka: Obrácené pořadí, Hřiště: Petřín, Původní termín: 11.11.2023 14:00

    • Datum: Pátek 10. 11. 2023 18:00

    • Číslo utkání: 2023320A1A1504

    • Rozhodčí: Molek Eduard - Adámek Filip, Cupl Patrik

    • Hřiště: Petřín / UMT+UO

    • Diváků: 80

    • Datum: Sobota 11. 11. 2023 10:15

    • Číslo utkání: 2023320A1A1501

    • Rozhodčí: Adámek Filip - Bogdan Gabriel, Mudra Zdeněk

    • Delegát: Pastyřík Vladimír

    • Hřiště: Horní Bříza/tráva

    • Diváků: 100

    • Datum: Sobota 11. 11. 2023 10:30

    • Číslo utkání: 2023320A1A1506

    • Rozhodčí: Fillinger Miloš - Šimek František, Krůs František

    • Hřiště: Kaznějov/tráva

    • Diváků: 100

    • Datum: Sobota 11. 11. 2023 14:00

    • Číslo utkání: 2023320A1A1507

    • Rozhodčí: Krůs František - Fillinger Miloš, Šimek František

    • Delegát: Kafka Václav

    • Hřiště: Stříbro/tráva

    • Diváků: 60

    • Datum: Sobota 11. 11. 2023 14:00

    • Číslo utkání: 2023320A1A1508

    • Rozhodčí: Lapák Zdeněk - Šálková Helena, Strejcová Tereza

    • Delegát: Vomastek Daniel

    • Hřiště: Černice/tráva

    • Diváků: 60

    • Datum: Sobota 11. 11. 2023 14:00

    • Číslo utkání: 2023320A1A1503

    • Rozhodčí: Mudra Zdeněk - Bogdan Gabriel, Adámek Filip

    • Hřiště: Vejprnice/tráva

    • Diváků: 80

    • Datum: Neděle 12. 11. 2023 14:00

    • Číslo utkání: 2023320A1A1502

    • Rozhodčí: Bogdan Gabriel - Křen Jiří, Molek Eduard

    • Hřiště: Holýšov/tráva

    • Diváků: 70