22. 3. 2024 18:00, 19.kolo, Krajský přebor mužů

  1. Müller Jakub

    5.
  2. Kotěšovec Lukáš

    17.
  3. Hájek Josef (penalta)

    25.
  4. Treml Jan

    32.
  5. Tětek Jakub

    78.
  6. Hlaváč Ondřej

    81.
  7. Levý Jaroslav

    87.
  8. Hájek Josef

    88.

Číslo utkání: 2023320A1A1906. Rozhodčí: Kripner Karel – Hessová Tereza, Strejcová Tereza. Delegát: Vomastek Daniel. Hřiště: SK Petřín Plzeň/UMT+UO. Diváků: 100.

SK PETŘÍN PLZEŇ B

# P Jméno ŽK ČK
31 B Edelman David
5 N Brož Martin
10 N Hájek Josef 82
6 N Trojovský Martin [K] 58 60
15 N Heller David
21 N Vobruba Antonín 46
16 N Kotěšovec Lukáš
3 N Zoubek Lukáš 46
19 N Rada Adam
18 N Tětek Jakub 74
4 N Treml Jan
# P Náhradníci ŽK ČK
2 N Havelka Jan 46
26 N Jandoš Marek 46
30 N Levý Jaroslav 60

TJ Sokol Plzeň – Černice

# P Jméno ŽK ČK
30 B Strejc David
3 O Toman Petr
6 O Nosach Vladyslav
7 Z Oncea Dumitru 71
10 Ú Klokan Václav 46
11 Ú Müller Marek
13 Z Müller Jakub
15 Z Pipaš Jurij 71
17 O Ježek Antonín 71
18 Z Zeliński Krzysztof
19 Z Linhart Jaroslav [K] 46
# P Náhradníci ŽK ČK
2 O Kotěšovec Václav
4 O Luzhetskyi Andrii 46
9 Z Hlaváč Ondřej 71
12 Ú Tsubera Andrii 71
14 Ú Vránek Vojtěch 46
8 Z Motlík Václav 71
20 O Mlnařík Petr

Další zápasy kola

    • Datum: Sobota 23. 3. 2024 10:15

    • Číslo utkání: 2023320A1A1903

    • Rozhodčí: Bogdan Gabriel - Lapák Zdeněk, Paur Roman

    • Hřiště: Horní Bříza/UMT

    • Diváků: 85

    • Datum: Sobota 23. 3. 2024 15:00

    • Číslo utkání: 2023320A1A1904

    • Rozhodčí: Bureš Jiří - Pressl Václav, Fillinger Miloš

    • Hřiště: Chotíkov/tráva

    • Diváků: 85

    • Datum: Sobota 23. 3. 2024 15:00

    • Číslo utkání: 2023320A1A1905

    • Rozhodčí: Bína Roman - Petrželka František, Šimek František

    • Hřiště: Rapid/tráva

    • Diváků: 78

    • Datum: Sobota 23. 3. 2024 15:00

    • Číslo utkání: 2023320A1A1901

    • Rozhodčí: Sladký Stanislav - Sirový Václav, Lapák Zdeněk

    • Hřiště: Vejprnice/tráva

    • Diváků: 100

    • Datum: Sobota 23. 3. 2024 15:00

    • Číslo utkání: 2023320A1A1908

    • Rozhodčí: Cimický Filip - Molek Eduard, Šálková Helena

    • Delegát: Havlík Václav

    • Hřiště: Nýrsko

    • Diváků: 120

    • Datum: Neděle 24. 3. 2024 15:00

    • Číslo utkání: 2023320A1A1907

    • Rozhodčí: Křen Jiří - Molek Eduard, Strejcová Tereza

    • Hřiště: Radnice/tráva

    • Diváků: 175

    • Datum: Neděle 24. 3. 2024 15:00

    • Číslo utkání: 2023320A1A1902

    • Rozhodčí: Mudra Zdeněk - Lapák Zdeněk, Tomšíček Vojtěch

    • Hřiště: Holýšov/tráva

    • Diváků: 100