14. 10. 2023 15:00, 11.kolo, Krajský přebor muži

  1. Haluza Petr

    13.
  2. Ševčík Jiří

    51.
  3. Svačinka Kamil

    66.

Číslo utkání: 2023710A1A1108. Rozhodčí: Štětka Zdeněk – Kundrát Ladislav, Svoboda Radek. Hřiště: Rapotín. Diváků: 103.

Jiskra Rapotín

# P Jméno ŽK ČK
1 B Strnad Stanislav
3 N Morong Petr
5 N Machalický Milan
6 N Jecu Martin
2 N Hudec Bohuslav 55
10 N Ševčík Jiří [K] 90
11 N Šmirják Jan 46
12 N Draňa František
13 N Kocourek Michal 59
15 N Drozd Dominik
18 N Ostrák Mark
# P Náhradníci ŽK ČK
7 N Vyhnánek Aleš
14 N Svačinka Kamil 55
16 N Svoboda Jan 90
17 N Charvát Martin 74 46

Sokol Čechovice

# P Jméno ŽK ČK
20 B Kvapil Aleš
2 N Zelina Lukáš
3 N Šolín Jakub 74
5 N Jurníček Adam
8 N Veselý Jan 78
9 N Kadlec Ondřej
10 N Muzikant Radim
11 N Šteigl Jan 20
12 N Halouzka Filip
13 N Haluza Petr 59
23 N Petržela Lukáš [K]
# P Náhradníci ŽK ČK
1 B Peka Lukáš
4 N Šteigl Patrik
6 N Koláček Lukáš
14 N Luža Martin 59
15 N Racl Martin 78
17 N Klimeš Martin 20

Další zápasy kola

    • Datum: Sobota 14. 10. 2023 12:30

    • Číslo utkání: 2023710A1A1101

    • Rozhodčí: Bašný Petr - Winkler Tomáš, Vedral Roman

    • Hřiště: Postřelmov,U Stadionu

    • Diváků: 156

    • Datum: Sobota 14. 10. 2023 15:00

    • Číslo utkání: 2023710A1A1102

    • Rozhodčí: Látal Jiří - Konečný Miroslav, Borovička Jaroslav

    • Hřiště: Určice, tráva

    • Diváků: 90

    • Datum: Sobota 14. 10. 2023 15:00

    • Číslo utkání: 2023710A1A1106

    • Rozhodčí: Křepský Michal - Hrbáček Adam, Perutka Jiří

    • Hřiště: Bělotín

    • Diváků: 183

    • Datum: Sobota 14. 10. 2023 15:00

    • Číslo utkání: 2023710A1A1107

    • Rozhodčí: Vít Vojtěch - Ondráček Jakub, Aberle Jiří

    • Delegát: Sebök Ladislav

    • Hřiště: Velké Losiny

    • Diváků: 150

    • Datum: Neděle 15. 10. 2023 15:00

    • Číslo utkání: 2023710A1A1103

    • Rozhodčí: Sedláček Libor - Křepský Michal, Pekárek Roman

    • Hřiště: Dolany

    • Diváků: 80

    • Datum: Neděle 15. 10. 2023 15:00

    • Číslo utkání: 2023710A1A1104

    • Rozhodčí: Perutka Jiří - Slota Marek, Kreif Miroslav

    • Delegát: Kuba Josef

    • Hřiště: tráva

    • Diváků: 170

    • Datum: Neděle 15. 10. 2023 15:00

    • Číslo utkání: 2023710A1A1105

    • Rozhodčí: Ondráček Jakub - Svoboda Radek, Vít Vojtěch

    • Delegát: Šrejma Robert

    • Hřiště: Lipová

    • Diváků: 200