8. 10. 2023 17:00, 8.kolo, I.A třída

2:1

(0:0)

  1. Steiner Sebastian

    57.
  2. Steiner Sebastian

    77.
  3. Linhart Dominik

    80.

Číslo utkání: 2023410A2A0804. Rozhodčí: Godža Ladislav – Vu David, Pacelt Robert. Hřiště: Hvězda Cheb / UMT + UO. Diváků: 230.

Hv.Cheb B

# P Jméno ŽK ČK
31 B Mašek Dominik
2 N Hudlický Štěpán 66
14 N Marinč Martin 49, 69 69
9 N Petříček Jaroslav 46
20 N Alexa Martin
15 N Kopecký Jakub 58
10 N Kováč Jan
17 N Lokinga Lukáš
7 N Mouhafidi Khalid [K] 90
4 N Steiner Sebastian 87
13 N Pánik Matěj 46
# P Náhradníci ŽK ČK
11 N Adam Matěj 58
5 N Vachalec Alexej 46
18 N Kaciašvili Michal
19 N Šturm Tomáš 90 46
8 N Lekeš Patrik 87

FC Cheb

# P Jméno ŽK ČK
1 B Vaigelt Radim
2 N Janoušek David
3 N Linhart Dominik 75
4 N Makovec Jan [K]
5 N Švarc Tomáš 90
6 N Smitek Dominik 82 84
7 N Úlovec Vojtěch
8 N Dvořák Michal
9 N Ferko Tomáš
10 N Holakovský Václav
11 N Kiefer Dominik Sebastian 84
# P Náhradníci ŽK ČK
12 N Koloc Petr
13 N Průcha Bohuslav
14 N Pechoč Michal 84
15 N Rous Milan

Další zápasy kola

    • Datum: Sobota 7. 10. 2023 10:30

    • Číslo utkání: 2023410A2A0802

    • Rozhodčí: Vokoun Tomáš - Pacelt Robert, Tichota Martin

    • Hřiště: Kraslice

    • Diváků: 80

    • Skalná
    • Loket
    6:1

    Poznámka: 3 hod. před ÚZ

    • Datum: Sobota 7. 10. 2023 13:00

    • Číslo utkání: 2023410A2A0803

    • Rozhodčí: Godža Ladislav - Sieber Josef, Vu David

    • Hřiště: Skalná - tráva č.1

    • Diváků: 90

    • D.Rychnov
    • Svatava
    0:3

    Poznámka: 3 hod. před ÚZ

    • Datum: Sobota 7. 10. 2023 13:00

    • Číslo utkání: 2023410A2A0801

    • Rozhodčí: Vojnovič Michal - Lhotková Veronika, Špaček Roman

    • Delegát: Královec Pavel

    • Hřiště: D.Rychnov

    • Diváků: 50

    • Aš/Hazlov
    • Fr.Lázně
    2:9

    Poznámka: 3 hod. před ÚZ

    • Datum: Sobota 7. 10. 2023 13:00

    • Číslo utkání: 2023410A2A0805

    • Rozhodčí: Hrnčál Jiří - Szendi Bohumil, Richter Miloš

    • Hřiště: Střelnice

    • Diváků: 100

    • Datum: Sobota 7. 10. 2023 16:00

    • Číslo utkání: 2023410A2A0806

    • Rozhodčí: Chrástecký František - Talpáš Petr, Nehasil Lukáš

    • Hřiště: Pila

    • Diváků: 100

    • Datum: Neděle 8. 10. 2023 16:00

    • Číslo utkání: 2023410A2A0807

    • Rozhodčí: Pachtová Michaela - Furiš Adam, Vokoun Tomáš

    • Delegát: Vošmik Václav

    • Hřiště: B. Němcové / UMT

    • Diváků: 20