24. 3. 2024 10:00, 14.kolo, KALMAN TRADE Krajský přebor starší dorost

  1. Akinlade Anu Lanre

    33.
  2. Batlhabane Monty Moketsi

    44.
  3. Hrebonos Yehor

    55.
  4. Špalek Jakub

    56.
  5. Akinlade Anu Lanre

    67.
  6. Urbanec Jakub Jiří

    68.
  7. Akinlade Anu Lanre

    76.
  8. Hrebonos Yehor

    86.
  9. Kudrna Václav

    88.

Číslo utkání: 2023810C1A1401. Rozhodčí: Robenek Bohumil. Hřiště: Bruntál, UMT. Diváků: 35.

Bruntál

# P Jméno ŽK ČK
1 B Siriachenko Denys
6 N Hanus Matyáš
7 N Hofmann Marek
3 N Bryndáč Adam 78
5 N Fedorov Ivan
2 N Kaluža Jan [K] 44
11 N Baláž Ondřej 63
4 N Štulrajter David
8 N Skřivánek Jan 56
17 N Holíček Vojtěch 61
10 N Hurajt Lukáš 78 78
# P Náhradníci ŽK ČK
14 N Štěpanovský Adam 61
15 N Havránek Gaston 78
12 N Dang Nikolas 63
9 N Minarčík Matyáš 56
30 B Zicha Matyáš

FK Frýdek-Místek B

# P Jméno ŽK ČK
1 N Panin Daniil
2 N Urbanec Jakub Jiří
3 N Cudzik Matyáš [K]
4 N Špalek Jakub
5 N Akinlade Anu Lanre 81
18 N Matula Štěpán 81
7 N Batlhabane Monty Moketsi
8 N Bartek Matěj
9 N Hrebonos Yehor
10 N Deingruber David
11 N Roman Matěj
# P Náhradníci ŽK ČK
12 N Jalůvka Adam
13 N Kudrna Václav 81
14 N Rek Tomáš
15 N Hofírek Daniel 81
30 N Stromšík Josef

Další zápasy kola

    • Velká Polom
    • Kravaře
    3:1

    Poznámka: / , Původní termín: 24.03.2024 10:00

    • Datum: Sobota 23. 3. 2024 10:00

    • Číslo utkání: 2023810C1A1404

    • Rozhodčí: Sikora Patrik

    • Hřiště: tráva

    • Diváků: 54

    • Darkovičky
    • Horní Suchá
    1:7

    Poznámka: změna pořadatelství Hřiště: UT Horní Suchá, Původní termín: 24.03.2024 10:00

    • Datum: Sobota 23. 3. 2024 10:00

    • Číslo utkání: 2023810C1A1405

    • Rozhodčí: Šeruda Dominik

    • Hřiště: UT Horní Suchá

    • Diváků: 25

    • Datum: Neděle 24. 3. 2024 09:30

    • Číslo utkání: 2023810C1A1402

    • Rozhodčí: Podracký Pavel

    • Hřiště: UT - Hlubina

    • Diváků: 25

    • Datum: Neděle 24. 3. 2024 10:30

    • Číslo utkání: 2023810C1A1406

    • Rozhodčí: Slaný Jan

    • Hřiště: tráva

    • Diváků: 53

    • Polanka nad Odrou
    • Stará Bělá
    3:1

    Poznámka: / , Původní termín: 24.03.2024 10:00

    • Datum: Středa 10. 4. 2024 16:00

    • Číslo utkání: 2023810C1A1403

    • Rozhodčí: Ražný Jan

    • Hřiště: tráva

    • Diváků: 52

    • Frenštát p. R.
    • Krnov
    2:2

    Poznámka: / Hřiště: ne, Původní termín: 24.03.2024 10:00

    • Datum: Středa 1. 5. 2024 10:00

    • Číslo utkání: 2023810C1A1407

    • Rozhodčí: Šafář Petr

    • Hřiště: tráva

    • Diváků: 50