21. 10. 2023 10:00, 12.kolo, ČDD U 19 A

  1. Kulhánek Martin

    2.
  2. Fikrle Šimon

    17.
  3. Illek Pavel

    41.
  4. Hodan Matyáš

    63.
  5. Kulhánek Martin

    65.

Číslo utkání: 2023002C3A1203. Rozhodčí: Šlajs Jakub – Schneider Josef, Šlauf Jiří. Hřiště: Plzeň - Roudná . Diváků: 50.

SŠ Plzeň

# P Jméno ŽK ČK
1 B Polívka Vít
3 N Liška Ondřej 30
4 N Grollmuss Daniel [K]
6 N Kolomazník Ondřej 81
7 N Halámek Tomáš 66
10 N Lank Dominik 77
12 N Černý Leoš 66
13 N Gust Tomáš 30
14 N Illek Pavel
16 N Marek Michal 66
18 N Úbl Filip
# P Náhradníci ŽK ČK
2 N Drechsel Sebastian 30
5 N Kruml Vojtěch 66
8 N Kotous Filip 77
9 N Pelikán Aleš 66
11 N Cihla Jan 30
99 B Janský Kryštof

SK PETŘÍN PLZEŇ B

# P Jméno ŽK ČK
15 B Velát Václav
3 N Fikrle Štěpán
5 N Kural Vojtěch 60
6 N Kasík Eduard 60
8 N Hodan Matyáš
9 N Spiegel Jakub [K]
11 N Fikrle Šimon 68
12 N Špilar Matěj
13 N Kaňák Jakub
14 N Hubený Adam 81
17 N Kulhánek Martin
# P Náhradníci ŽK ČK
2 N Konvář Filip 60
16 N Král Mikuláš 60
19 N Lajbl Denis david 68
1 B Jankovič David

Další zápasy kola

    • Datum: Sobota 21. 10. 2023 10:00

    • Číslo utkání: 2023002C3A1201

    • Rozhodčí: Havránek Martin - Vršek Dominik, Blatný Michael

    • Hřiště: stadion Na Litavce / UMT

    • Diváků: 34

    • Datum: Sobota 21. 10. 2023 10:00

    • Číslo utkání: 2023002C3A1202

    • Rozhodčí: Janíček Marek - Vican Petr, Svoboda Jan

    • Hřiště: stadion Vajgar / tráva

    • Diváků: 67

    • Datum: Sobota 21. 10. 2023 10:00

    • Číslo utkání: 2023002C3A1204

    • Rozhodčí: Izugrafov Svjatoslav - Brodský Ondřej, Šnedorfer Vítek

    • Hřiště: SKP Č.Budějovice / tráva

    • Diváků: 40

    • Datum: Sobota 21. 10. 2023 10:00

    • Číslo utkání: 2023002C3A1206

    • Rozhodčí: Mičan Jan - Měřička Vojtěch, Přibyl Zdeněk

    • Hřiště: Pod Husovými sady / UMT

    • Diváků: 69

    • Datum: Sobota 21. 10. 2023 10:15

    • Číslo utkání: 2023002C3A1207

    • Rozhodčí: Novotný Miroslav - Janovský Tomáš, Klimeš Václav

    • Hřiště: SA Soukeník / UMT

    • Diváků: 50

    • Datum: Neděle 22. 10. 2023 10:00

    • Číslo utkání: 2023002C3A1208

    • Rozhodčí: Novotný Miroslav - Němec Václav, Frček Filip

    • Hřiště: Burketova UMT

    • Diváků: 50

    • Datum: Neděle 22. 10. 2023 10:00

    • Číslo utkání: 2023002C3A1205

    • Rozhodčí: Schveinert Radek - Fanfule Ladislav, Fanfule Adam

    • Hřiště: Tachov/tráva

    • Diváků: 50